Wybierz region

Wybierz miasto

  Dzień Wikipedii 2017: opisujemy architekturę Katowic

  Medialab - Katowice Miasto Ogrogów
  Katowice, ul. Pl. Sejmu Śląskiego/2

  14:00 - 18:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Czy wyobrażasz sobie internet bez Wikipedii? Zrób jej prezent z okazji 16 urodzin na spotkaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska i Medialab Katowice. Uzupełnimy wspólnie hasła dotyczące historii i zabudowy ulicy Kościuszki w Katowicach.
  Do dyspozycji uczestników spotkania będą książki, fotografie i inne materiały z Archiwum Urzędu Miasta w Katowicach. W opracowaniu artykułów pomogą historycy oraz doświadczeni wikipedyści. Przygotowane treści zasilą w przyszłości mapę katowickich budynków oraz sieciowy projekt o ulicy Kościuszki realizowany przez grupę roboczą Medialabu. Wydarzenie organizowane jest przez Medialab Katowice i Wikimedię Polska.
  Mile widziane będą nie tylko osoby, które chcą spróbować sił w edytowaniu. Zapraszamy także tych, którzy chcą po prostu spotkać się z wikipedystami i porozmawiać z nimi o największej na świecie internetowej encyklopedii oraz zdmuchnąć świeczki na jej urodzinowym torcie.
  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosmy o rejestrację.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]