Wybierz region

Wybierz miasto

  CLAUDIO MOMBERG, CORRAL

  Klub Katofonia
  Katowice, ul. Mariacka/18a, +48 60 309 36 32

  19:00 - 19:00 Sobota, 13 grudnia

  Kolejny koncert w ramach ROCK AREA ON STAGE już 13 grudnia 2014 roku! Na scenie katowickiego klubu KATOFONIA pojawi się CLAUDIO MOMBERG, muzyk który udzielał się ostatnio w projekcie CLIVE’A NOLANA „Alchemy” . Solową twórczość firmuje nazwami grup TAURUS i SETI. Występ chilijskiego muzyka poprzedzi koncert rodzimego zespołu CORRAL , który rozpocznie się o godzinie 19:00 . Zapraszamy!

  CLAUDIO MOMBERG, CORRAL – 13 GRUDNIA 2014 R. – godz. 19:00 – KLUB KATOFONIA KATOWICE UL MARIACKA 18A. Bilety 20PLN (przedsprzedaż), 25 PLN ( w dniu koncertu)

  CLAUDIO MOMBERG muzyk pochodzący z Chile grający na instrumentach klawiszowych swoją zespołową działalność rozpoczął w 2000 roku w szeregach Subterra , z którym nagrał trzy albumy, jednocześnie rozwijając własne projekty solowe SETI i TAURUS i każdy z nich zaowocował także trzema wydawnictwami, na których zaprezentował różne oblicza swojej progresywnej koncepcji tworzenia muzyki. Związał się z grupą Clive Nolana - Caamora Theatre Company , a w ubiegłym roku wziął udział w nagraniu płyty „Alchemy” .

  CORRAL to katowicka grupa która również szczególnie pokochała progresywne dźwięki . Działają od roku 2006, i różnych roszadach personalnych aktualny skład to: Agnieszka Kot – wokal, Grzegorz Kot – gitara, Krzysztof Cudny – perkusja, Paweł Burda - gitara basowa, Piotr Burda - instrumenty klawiszowe. Nagrany materiał na płytę zainteresował Lynx Music i nakładem tej wytwórni 9 czerwca br. zadebiutowali albumem „Revenant”

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.