Fatum nad Hetmanem?

(greg)
Hetman 22 (czarno-zielone stroje) zremisował z Bielszowicami 0:0. / Marcin Tomalka
Na ostatnią pozycję w tabeli spadł Hetman 22 Katowice, który zremisował 0:0 z Jastrzębiem Bielszowice. Rozgoryczenia po meczu nie krył prezes katowiczan Ginter Pissarek. - Wisi nad nami jakieś fatum.

Na ostatnią pozycję w tabeli spadł Hetman 22 Katowice, który zremisował 0:0 z Jastrzębiem Bielszowice. Rozgoryczenia po meczu nie krył prezes katowiczan Ginter Pissarek. - Wisi nad nami jakieś fatum. Chłopcy starają się, walczą, ale nie potrafią wykorzystać świetnych sytuacji do zdobycia gola. Sam Adam Szramek zmarnował w meczu z Jastrzębiem cztery "setki" - narzekał Pissarek.
Hetman 22 nie wykorzystał nawet rzutu karnego. Strzał Sebastiana Janicy obronił bramkarz gości. Gospodarze nie potrafili zdobyć gola, mimo że w końcówce spotkania grali z przewagą, najpierw jednego, a potem dwóch zawodników.

Dobrą formę potwierdzili piłkarze Sparty Katowice, którzy na własnym boisku zremisowali z AKS- em II Mikołów 1:1.

Spotkanie Górnika 09 Mysłowice i rezerw siemianowickiego MKS-u zakończyło się wynikiem 1:1. Od początku meczu nieznaczną przewagę osiągnęli goście z Siemianowic Śl. W 25. minucie bramkę jednak zdobyli piłkarze Górnika. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Rutecki. W drugiej połowie siemianowiczanie starali się odrobić straty. Punkt dla MKS-u uratował w 83. minucie Michał Lichacz.

Podlesianka II Katowice przegrała na wyjeździe z ostatnim w tabeli Strażakiem Mikołów 0:1.

MK Górnik II Katowice pokonał w Świętochłowicach Naprzód Lipiny 1:0.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia