Emocje kibiców GKS Katowice! Nowe koszulki siatkarzy i pojedynek z Projektem Warszawa. Zobacz zdjęcia

Rafał Musioł
Kibice GKS Katowice nieco emocji przeżyli tylko w trzecim secie meczu z Projektem Warszawa.
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice GKS Katowice nieco emocji przeżyli tylko w trzecim secie meczu z Projektem Warszawa. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
Siatkarze GKS Katowice gładko przegrali z Projektem Warszawa, ale w ostatnim trzecim secie dostarczyli kibicom nieco emocji. Zobaczcie zdjęcia z meczu, w którym katowiczanie grali w nowych jubileuszowych koszulkach, i fanów, którzy oglądali ten mecz.

Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Projekt Warszawa
Projekt Warszawa był zdecydowanym faworytem spotkania z GKS Katowice i z tej roli się wywiązał. Gospodarze tylko w trzecim secie potrafili nieco postraszyć rywali prowadząc 18:16, ale drużyna ze stolicy szybko opanowała sytuację.

Trener Grzegorz Słaby we wszystkich trzech partiach próbował różnych wariantów, ale przewaga Projektu była wyraźna. Katowiczanie nie mieli atutów, by ją zniwelować, a w drugim secie dostali bolesną lekcję przegrywając go do 14. Końcowy zryw dostarczył kibicom nieco emocji, jednak warszawianie stawiając kropkę nad i awansowali na pozycję wiceliderów, podczas gdy GieKSa utkwiła tuż nad dnem tabeli PlusLigi.

MVP meczu wybrano Andrzeja Wronę.

GKS Katowice - Projekt Warszawa 0:3 (18:25, 14:25, 21:25)
GKS
Jarosz, Saitta, Waliński, Vasina, Adamczyk, Usowicz, Mariański (libero) oraz Fenoszyn, Domagała, Mielczarek, Kvalen, Krulicki.
Projekt Szalpuk, Bołądź, Semeniuk, Firlej, Tillie, Wrona, Wojtaszek (libero) oraz Stępień, Weber.
Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Projekt Warszawa i kibiców, którzy oglądali to spotkanie na trybunach.