Policjanci z Katowic z pomocą monitoringu miejskiego zatrzymali złodzieja, który przeszukiwał kieszenie śpiącego na ławce mężczyzny. Złodziej został zatrzymany, rzeczy które ukradł udało się odzyskać.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 6. rano. Zastępca oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zobaczył na monitoringu miejskim, jak na przystanku autobusowym 34-latek przeszukuje kieszenie śpiącego obok mężczyzny. Na miejsce skierowano patrol, a policjanci zatrzymali złodzieja.

- Podczas przeszukania znaleźli przy nim portfel pokrzywdzonego wraz zawartością oraz jego telefon komórkowy o wartości 2 tys. złotych. 34-latek został zatrzymany. Dodatkowo znaleziono przy nim działkę metaamfetaminy oraz inny telefon, który wcześniej ukradł – podaje Biuro Prasowe katowickiej Policji.

Zatrzymanemu postawiono trzy zarzuty. Grozi mu do pięciu lat za kratkami.

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!