DC Deluxe
[1/21]

Nowości Komiksowe EGMONT LUTY 2019: DC Deluxe. Ostatni kryzys, Vision, All-New Wolverine – Cztery siostry i Halloween Blues [ZAPOWIEDZI]

DC Deluxe. Ostatni kryzys


Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: różni autorzy
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: twarda
Objętość: 420 stron
Format: 180x275
Cena: 119,99
ISBN: 978-83-281-4127-8
Język oryginału: angielski
Seria: DC Deluxe
Kategoria: komiks amerykański
Tematyka: superbohaterowie

Album zbiorczy jednej z najlepiej sprzedających się serii rozgrywających się w uniwersum wydawnictwa DC! Opowieść wymyślona przez Granta Morrisona – legendę amerykańskiego rynku komiksowego.
Władca zła, Darkseid, po wojnie z Nowymi Bogami przybywa na Ziemię. Zbiera armię superłotrów, której zadaniem jest wyeliminowanie przeciwników mogących zagrozić jego planom. Green Lantern, Batman, Superman i inni obrońcy planety stają do walki z najeźdźcą. Stawką jest przetrwanie całego multiwersum. Bohaterowie nie wiedzą, że Darkseid ma broń ostateczną – równanie antyżycia, które wymazuje z ludzkich umysłów wolną wolę. Osoby zarażone równaniem antyżycia stają się posłusznymi wykonawcami rozkazów władcy zła. Czy superherosi okażą się odporni na straszliwą broń wroga? Jeśli nie, naszą rzeczywistość czeka zagłada...
Scenarzystą cyklu jest autor wielu bestsellerów Grant Morrison (JLA, All-Star Superman, New X-Men), a rysunki są dziełem kilkunastu grafików, w tym cenionego J.G. Jonesa (Wanted, Wonder Woman, Marvel Boy).


Nowości komiksowe Egmont Luty 2019. Co znajdziemy na półkach 20 i 27 lutego. Znakomite Halloween Blues, wielką sagę z uniwersum DC, "Ostatni Kryzys", a także nowe komiksy z serii Marvel NOW 2.0. Są również propozycje dla miłośników Hellboya, Lucky Luke'a i Gwiezdnych Wojen. Szczegóły dotyczące poszczególnych tytułów znajdziecie Państwo, klikając w naszą galerię.