Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Studenci przejmują dziś klucze do Katowic i zatrzymają je do soboty. To ruszają juwenalia śląskie!
Tygodniowe świętowanie zainauguruje Barwny Korowód, czyli studencki przemarsz ulicami Katowic. Żacy wyruszą sprzed Uniwersytetu Ekonomicznego o godz. 11., pół godziny później miną gmach Politechniki Śląskiej przy ul. Krasińskiego, zajrzą na ul. Bankową, ok. 12. pojawią się na rynku i odbiorą klucze do miasta, po czym przejdą na plac przed Spodkiem. Tu o godz. 13. rozpocznie się koncert Bob One.

A co dalej? Jutro w klubie studenckim Straszny Dwór "Mega-fajny Kabareton", w środę na osiedlu akademickim w Ligocie zabawa z radiem Egida, koncerty i grillowanie. Główne koncerty odbędą się w piątek i sobotę na lotnisku Muchowiec. Gwiazdy tegorocznych juwenaliów, to m.in. grupy Kult, Myslovitz, Strachy na Lachy i Czesław Śpiewa.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

abc (gość)

powinni wziąsc sie do nauki a im tylko zabawy i imprezy w glowach. Kiedys student studiowal bo chcial zglebiac wiedze a teraz studia to zabawa

grigorio (gość)

fantastyczna impreza!!! :D tak dalej , i miły bardzo miły ukłon dla naszych studentów od prezydenta Katowic super!