Zakończenie Igrzysk w Soczi. Zobacz ceremonię zamknięcia Igrzysk. Thomas Bach, przewodniczący MKOl, wielki sukces rosyjskich igrzysk ogłosił jeszcze przed ceremonią zamknięcia. Na konferencji prasowej z dumą wyliczał rekordy, które w Soczi zostały pobite.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakończenie Igrzysk w Soczi. Zobacz ceremonię zamknięcia Igrzysk [ZDJĘCIA]- Dziękuję Rosjo, zrobiłaś wszystko, co obiecałaś – mówił podczas ceremonii. Ale nie wypowiedział sakramentalnych słów o najlepszych igrzyskach w historii.

Czytaj także: Hokej na Igrzyskach w Soczi. Kanada mistrzem olimpijskim! [ZDJĘCIA]

A jakie były? Igrzyska w Soczi w skrócie: dobra organizacja, nowoczesne obiekty, bardzo letnie atmosfera i pogoda. Tak, w pewnym sensie były wyjątkowe: na żadnych innych zimowych igrzyskach nie można było chodzić – tak jak tutaj - w krótkich spodniach i klapkach.

- Dla mnie najważniejsza jest opinia sportowców – stwierdził Bach. - Przez cztery dni pomieszkiwałem w trzech różnych wioskach olimpijskich, dużo rozmawiałem z uczestnikami. Nie usłyszałem ani jednej skargi. Wszyscy byli zachwyceni atmosferą, przyjęciem, warunkami, obiektami. To nie było takie „podoba mi się” rzucone na odczepnego – przekonywał. Warunki warunkami, wątpliwości budziła – i budzi je nadal – zupełnie inna kwestia.

Więcej w serwisie polskatimes.pl. Opinie z każdej stronyZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wyniki

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marek (gość)

Filmy do obejrzenia za 1zł :D
Wilk z wall street : http://speedplik.pl/bhuc
Rodzinka nie z tej ziemi : http://speedplik.pl/bhuc
Jack strong : http://speedplik.pl/bhuc
Wkręceni : http://speedplik.pl/bhuc
Facet nie potrzebny od zaraz : http://speedplik.pl/bhuc
Lego przygoda : http://speedplik.pl/bhuc