Zabójstwo w Katowicach: podczas libacji kobieta udusiła kolegę

Zabójstwo w Katowicach: policjanci aresztowali 54-letnią kobietę, która przyznała się do zabójstwa 51-letniego kolegi. Do tragedii doszło podczas libacji alkoholowej. Początkowo wszyscy jej uczestnicy wypierali się jakiegokolwiek związku ze zgonem kompana.

Zabójstwo w Katowicach
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Zabójstwo w Katowicach (© arc.)

Aresztowaniem 54-letniej kobiety zakończyło się śledztwo w sprawie zabójstwa 51-letniego mężczyzny w Katowicach, do którego doszło 25 stycznia.

Tego dnia odnaleziono zwłoki mężczyzny w mieszkaniu przy ul. Długiej. Sekcja zwłok wykazała, że został on uduszony. Policjanci z kolei ustalili, że w mieszkaniu wcześniej odbywała się suto zakrapiana libacja.

Zabójstwo w Katowicach: podczas libacji kobieta udusiła kolegęMundurowi ustalili personalia uczestników imprezy i zaczęli ich przesłuchiwać. Początkowo wszyscy utrzymywali, że nic nie wiedzą o zgonie kolegi. Okazało się jednak, że była to jedynie ustalona przez nich wspólna wersja, a mężczyznę udusiła jedna z uczestniczek libacji.

Po wielogodzinnych przesłuchaniach 54-latka przyznała się do winy i wyjaśniła okoliczności tragedii.

- Stwierdziła, że w pewnym momencie ocknęła się z pijackiego amoku i zobaczyła przed sobą mężczyznę. Pomyślała, że jest to bandyta, rzuciła się na niego i udusiła. Dopiero później zorientowała się, że jest to jej kolega od kieliszka - informuje katowicka policja.

Zatrzymana została tymczasowo aresztowana. Grozi jej dożywocie.
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię