MISTRZOWIE URODY 2017 MISTRZOWIE URODY 2017

MISTRZOWIE URODY 2017

Trwa głosowanie w naszym plebiscycie Mistrzowie Urody, w którym Czytelnicy wybiorą najlepszych fryzjerów, kosmetologów, wizażystów, barberów i masażystów oraz najlepsze salony fryzjerskie, salony kosmetyczne oraz salony stylizacji paznokci. Konkurs organizujemy z okazji 17. Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair. Głosujemy do 25 października.

W minioną środę w kategorii Fryzjer Roku na pierwszym miejscu była Renata Głubisz z Atelier Urody z ulicy Panewnickiej, na drugim - Monika Kozioł z salonu przy Józefowskiej, a na trzecim - Wiktoria Hupacz z salonu przy ulicy Markiefki. W kategorii Kosmetolog Roku prowadziła Joanna Lis, zaraz za nią była Martyna Sury, a na trzecim miejscu znalazła się Wiera Wiśniewska.

Mistrzowie Urody w Katowicach [GŁOSOWANIE, WYNIKI]

W kategorii Salon Stylizacji Paznokci na miejscu pierwszym było Studio Paznokci i Urody z ulicy Karpackiej, na drugim - Pazurkowo z ul. Wiertniczej, na trzecim - Szafir z ulicy Sowińskiego. Pośród Salonów Fryzjerskich jeszcze we wtorek prowadził Trenfy Hair Fashion z Kochanowskiego, a na drugim miejscu - Intastyl, na trzecim - Strefa Zdrowia i Urody z Panewnickiej. W kategorii Salon Kosmetyczny jak dotąd najwięcej głosów zebrało Elite Laser Spa z ulicy Moniuszki, Studio Urody z ulicy Kotlarza oraz Barocco Hair&Body z Wawelskiej.

Więcej informacji o plebiscycie znajdą Państwo na TU

Moda

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!