Giełda płyt winylowych połączona z finisażem wystawy Cover awARTs 2017 czyli konkursu na Najlepszą polską okładkę płytową odbędzie się w sobotę (10 lutego) w Rondzie Sztuki w Katowicach.

Giełda płyt winylowych połączona z finisażem wystawy Cover awARTs 2017 czyli konkursu na Najlepszą polską okładkę płytową odbędzie się w sobotę (10 lutego) w Rondzie Sztuki w Katowicach. Wydarzenie zaplanowano zarówno w przestrzeni Galerii jak i klubu Królestwo. Start o godz. 18.

Na wydarzeniu znajdziemy, jak zapowiadają organizatorzy, kilka tysięcy wyjątkowych i starannie wyselekcjonowanych płyt winylowych z każdego gatunku muzycznego.

- O poziom i selekcję wystawców zadba Paul's Boutique Record Store i zaprzyjaźnieni z nim maniacy czarnych krążków – dodają.

Impreza jest jednocześnie finisażem wystawy Cover awARTs 2017 czyli konkursu na Najlepszą polską okładkę płytową. Wystawa ta jest zwieńczeniem konkursu Cover awARTs 2017 na najlepsze projekty okładek albumów muzycznych minionego roku. Do konkursu zgłoszono 224 projekty, spośród których internauci w otwartym głosowaniu wybrali 30 prezentowanych na wystawie.

Muzyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!