W poniedziałek (26 lutego) mają się rozpocząć prace związane z modernizacją ulicy Zajączka w południowej części śródmieścia Katowic. Zaplanowano tu przebudowę odwodnienia, remont jezdni, chodników i miejsc parkingowych. Koszt inwestycji to ok. 600 tys. zł.

W poniedziałek (26 lutego) mają się rozpocząć prace związane z modernizacją ulicy Zajączka w południowej części śródmieścia Katowic. Remont obejmie odcinek ulicy od Poniatowskiego w kierunku południowym.

- Prace rozpoczną się od przebudowy systemu odwodnienia, po czym wyremontowane zostaną jezdnia, chodniki i miejsca parkingowe. Dojazd do posesji zostanie utrzymany od strony ul. Kościuszki – zapowiadają katowiccy urzędnicy.

Koszt modernizacji ulicy Zajączka to około 600 tys. zł. Termin zakończenia prac wyznaczono na koniec marca.

Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Waldemar Würzburg (gość)

Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: “Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła.”
Polaczki to ta sama rasa co ruskie!
polaczki to slurzonce, białe murzyni, polaczek to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca!

NIEMCY – VW AUDI MERCEDES BMW OPEL LIDL
KAUFLAND ROSSMAN OBI ALDI SIEMENS ADIDAS
JACOBS ARIEL MILKA
polaczki – kartoffle buraki cebula
Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P – Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostyttutki, a poloki ino na Penner – mennele i racje ma!