Tyle kosztuje przeżycie roku w Polsce. Suma rocznych wydatków na jedną osobę może was zaskoczyć

  • Polskatimes

JK

Próbowaliście kiedyś policzyć, jakie są wasze roczne wydatki? O ile koszty, które ponosimy co miesiąc, nie robią na nas większego wrażenia, o tyle zsumowanie wszystkich i pomnożenie przez 12 może dać w wyniku liczbę, jakiej się nie spodziewaliście. Sprawdźcie, ile rocznie wydają Polacy na osobę w rodzinie 2-osobowej. Ta suma może zaskoczyć! Dane zostały oparte na opracowaniu GUS "Budżety gospodarstw domowych w 2017 r."

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.02.2019, 09:00

Może w rodzinie 2-osobowej przy drastycznym oszczędzaniu. Ale dodajcie do tego dziecko - koszty ROCZNE edukacji 37,- zł? Same książki to ok 500zł czyli 41 miesięcznie, a do tego kina, teatry, wyprawka szkolna, składki, komitety, papier do ksero, dodatkowe ćwiczenia, bibuła, dostęp do internetowego systemu. Edukacja przy dziecku (1) to miesięcznie ok. 50-100zł!

21.02.2019, 08:53

Rocznie 496 zł za wyroby tytoniowe (i alkoholowe) ???????????? Przecież tyle to miesięcznie same fajki kosztują!!!!!!!! Kto to liczył????????????

20.02.2019, 14:29

4tys na jedzenie rocznie? Żarty...

18.02.2019, 12:54

I tak mi się wydaje że trochę zaniżone ale ludzie czytajcie ze zrozumieniem tu jest napisane na 1os. Czyli w 2 osobowej rodzinie x 2.

18.02.2019, 09:46

Kwoty drastycznie zaniżone. Smutne że wciska się ludziom taką ściemę. A w kategorii żywność tyle może kosztuje wegetowanie.

18.02.2019, 06:59

Hehe ten artykuł mial byc na prima aprilis ale troche sie pospieszyli 😂😂😂

17.02.2019, 22:18

Jawne kłamstwo

17.02.2019, 18:56

Hehe. Sam dojazd do pracy to 300 miesięcznie. Mieszkanie 700 dzueckii przedszkole 200 jedzenie i picie 1000 a gdzie przyjemności w wolne niedziele? Wyjść z rodziną tak jak chce partia rządzących. Robi się 3000 spokojnie

17.02.2019, 10:50

Podrabiane gospodarstwa, ankiety pisane na tkz." kolanie" - bo liczy się ilość to norma w Urzędzie Statystycznym. Wiem bo sama przez kilka lat to robiłam.

16.02.2019, 15:50

To niech Ci co to. Liczyli za tyle przeżyją rok, to zobaczymy czy się da..

16.02.2019, 14:15

Jak GUS robi nierzetelne badania i publikuje co chce jak pracowałam jak ankieter w GUS i mojej budżety od respondentów była za wysokie to przełożeni byli nie zadowolenii. GUS wydaje tysiące na nierzetelne badania i podaje takie dane

16.02.2019, 12:56

To tak jak zarobki w firmach 30 osób średnio po 9000 z czego 25 osób od 1650 do 3000 a 5 osób 10 000 i więcej

16.02.2019, 10:47

Skąd oni czerpią te dane? Jakaś masakra.

16.02.2019, 10:32

389 zł za jedzenie miesięcznie ? ten artykuł pisał jakiś emeryt ! Dorosły facet wyda na jedzenie około 10000 zł rocznie.

16.02.2019, 04:30

Rodzina dwu osobowa? Policzcie co z rodziną czteroosobową !!!

15.02.2019, 12:33

Dane to chyba macie z Zimbabwe, własnościowe mieszkanie koszt miesięczny 500zł, Alkohol hahahaha w weekend Polacy wydają więcej niż wasze dane roczne, ja miesięcznie wydaje wiecej niż wasze wszystkie roczne koszta. Piszecie takie bzdury to nie dziwie się, że coraz więcej w Polsce Ukraińców jest, zobaczą artykuł z takimi bzdetami....A potem kierowniku poratujesz 2zł.

15.02.2019, 10:28

Co za bzdury ... koszty są zdecydowanie większe. Jedno wielkie kłamstwo !!!