W ostatniej edycji programu Marcin Wyrostek był pierwszy W ostatniej edycji programu Marcin Wyrostek był pierwszy

W ostatniej edycji programu Marcin Wyrostek był pierwszy. (© fot. Arkadiusz Gola.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trzecia edycja show "Mam talent!" pojawi się na antenie TVN jesienią tego roku. Już w przyszłym miesiącu rozpoczną się precastingi do tego popularnego programu. Jako pierwsi szansę zaprezentowania się będą mieli mieszkańcy naszego województwa, bo otwierające serię castingową spotkanie odbędzie się 10 i 11 kwietnia (sobota i niedziela) w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. de Gaulle'a 17).

Być może wśród uczestników zabrzańskiego precastingu znajdą się godni następcy Marcina Wyrostka, akordeonisty z Katowic, zwycięzcy drugiej edycji "Mam talent!", lub Alexan- dra Martineza - filipińskiego wokalisty mieszkającego w Siemianowicach Śląskich, zdobywcy trzeciego miejsca w tej samej edycji programu.

Realizatorzy show podczas precastingów będą wybierać tych, którzy będą mieli szansę wystąpić przed jury już w typowych castingach, które od 31 maja do 7 lipca odbędą się w pięciu miastach, w tym w Katowicach. Jurorzy, w niezmienionym składzie, tzn. Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, będą musieli obejrzeć ok. pół tysiąca występów (każdy z nich nie może trwać dłużej niż dwie minuty) i wybrać spośród nich 40, które zakwalifikują się do półfinałów. Przypomnijmy, że uczestnikiem konkursu może być każda osoba lub grupa osób (np. zespół muzyczny lub grupa taneczna jako uczestnik zbiorowy) bez ograniczeń co do wieku i obywatelstwa. Rejestracja uczestników precastingu będzie się odbywać na miejscu w godz. 10-20 lub za pośrednictwem strony www.plejada.pl/mamtalent.html

Kolejne precastingi odbędą się we Wrocławiu (17.04.), Poznaniu (24.04.), Gdańsku (10.05.), Warszawie (15-16.05.), Szczecinie (21.05.), Białymstoku (23.05.) oraz Lublinie (25.05.).

Katarzyna Pachelska

Wiadomości Katowice, Wydarzenia Katowice

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!