Dwaj 19-latkowie z Katowic zginęli w pożarze domku letniskowego w Karwieńskich Błotach koło Pucka (woj. pomorskie). Do tego tragicznego zdarzenia doszło z czwartku na piątek nad ranem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dwaj 19-latkowie z Katowic zginęli w pożarze domku letniskowego w Karwieńskich Błotach koło Pucka (woj. pomorskie). Do tego tragicznego zdarzenia doszło z czwartku na piątek nad ranem. Jego prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia.

- Zgłoszenie o pożarze straż pożarna otrzymała o godz. 3.10. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce drewniany domek letniskowy cały stał już w ogniu - informuje podkom. Joanna Kowalik-Kosińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Sprawę badają teraz gdańscy policjanci oraz tamtejsza prokuratura.

Jak ustalili policjanci z Pucka, na podstawie wpisu do księgi gości, w domku w Karwieńskich Błotach mieszkały w sumie cztery osoby. Dlatego początkowo informowano o czterech śmiertelnych ofiarach ognia. Cała czwórka spędzała tam swoje wakacje. W chwili pożaru w domku było jednak dwóch 19-letnich turystów ze Śląska. Nastolatkowie spłonęli żywcem. Ich zwęglone ciała odnaleźli w zgliszczach strażacy.

Wiadomości Katowice, Wydarzenia Katowice

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!