Nie bez powodu w fitness klubach z głośników puszczana jest energiczna muzyka. Podczas intensywnych zajęć wystarczy wsłuchać się w rytmiczne dźwięki, a okaże się, że masz dodatkowe pokłady energii, o których nie miałeś pojęcia. Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale i motywuje do działania, do zawieszania sobie poprzeczki coraz wyżej. Oczywiście możesz też nadrabiać lektury szkolne, słuchając e-booków, ale te polecamy bardziej na jogę lub rekreacyjną jazdę na rowerku.

Do odtwarzania muzyki – Twojego legalnego dopingu – najlepiej użyj swojego smartofna. Nie będziesz musiał pamiętać o naładowaniu baterii oddzielnego urządzenia, ani tym bardziej, by je ze sobą zabrać. Jeśli nawet zapomnisz uzupełnić w domu playlisty, możesz posłuchać muzyki online. Problem może pojawić się w kwestii słuchawek, bo te dołączone do telefonu będą wypadały z uszu lub mogą przestać działać od wilgoci. Jeśli potrzebujesz niedrogiego i solidnego oprzyrządowania, wybierz model EP-510 od Creative Labs. Słuchawki te są wytrzymałe, elastyczne haczyki pewnie utrzymają je na uszach, a gąbki amortyzują docisk i zapewniają maksymalny komfort. Do ich konstrukcji użyto materiałów odpornych na pot.

Gdy potrzebujesz głębszych doznań dźwiękowych, poszukaj słuchawek z szerokim pasmem przenoszenia. Produkt firmy Sennheiser - OMX 185 – nie ma co prawda najszerszego zakresu na rynku, ale świetnie dopracowano w nich odtwarzanie basów. Głębokie i wyraźne wprawią Cię w pozytywne wibracje w siłowni. Specjalna konstrukcja zatrzyma muzykę w Twoich uszach i odetnie ją od otoczenia, zatem nie musisz się wstrzymywać przed odtwarzaniem ulubionych kawałków.

A jeśli Twoje oczekiwania są jeszcze większe, postaw na słuchawki SoundMagic E30. Mają bardzo szerokie pasmo przenoszenia, które gwarantuje głęboki bas, jak i czyste wysokie tony. Do tego pozłacana końcówka zagwarantuje czystość dźwięków nawet przy bardo częstym odłączaniu wtyczki od smartfona. Inną zaletą tych słuchawek, którą docenisz podczas długiego i wyczerpującego treningu jest ich waga. Zaledwie 10 g nie zmęczy uszu i pozwoli wykręcać jeszcze lepsze wyniki oraz bić własne rekordy.

Nowości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!