XLV Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” odbędą się między 31 marca a 2 kwietnia w gmachu Miasta Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego).

Targi, największa impreza w Polsce popularyzująca medycynę naturalną, są organizowane w Katowicach od lat. Za każdym razem odwiedzają je tysiące osób, a w gmachu na placu Sejmu Śląskiego swoje produkty prezentuje około 200 wystawców. Znajdziemy na nich zdrową żywność, naturalne produkty takie jak miód z czystych ekologicznie terenów, ziołowe herbaty, suplementy odżywcze, środki wspomagające witalność i odporność, przyprawy. Są też naturalne kosmetyki, sprzęt radiestezyjny, książki, biżuterię i talizmany.

Na targach spotkamy irydologów, psychoterapeutów, kręgarzy, astrologów i wróżki. W ich trakcie odbywają się również wykłady i warsztaty. Wśród gości nadchodzących targów będą m.in.: prof. Walentyna Burkowa, Zbigniew T. Nowak, Robert Franz, prof. Zbigniew Królicki, Janusz Dąbrowski, Przemysław Cuske, Bogdan Skrzęta.

Targi potrwają od 10 do 19.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!