TAKIE rzeczy zdarzają się w autobusach i tramwajach na Śląsku i Zagłębiu - zobacz ZDJĘCIA!

Redakcja

TAKIE rzeczy zdarzają się w autobusach i tramwajach na Śląsku i Zagłębiu. "Spotted: KZK GOP - ZTM" to facebookowa strona umożliwiająca... wymianę myśli i możliwość nawiązania kontaktów wszystkim korzystającym z usług KZK GOP. Znajdziemy tu m.in. pozdrowienia dla pięknej nieznajomej napotkanej w tramwaju, zabawne napisy uchwycone na wyświetlaczach autobusowych jak i komentowane codzienne zdarzenia, do których dochodzi u tego przewoźnika. Kliknij w galerię i zobacz fotografie spotterów.

Czym jest SPOTTED? Najprościej rzecz ujmując - to miejsce gdzie można m.in. nawiązać kontakt z nieznajomymi ludźmi spotkanymi w danych miejscach i dzielić się informacjami odnośnie tych miejsc.

Zdjęcia opublikowane dzięki uprzejmości fanpagu Spotted KZKGOP.


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.01.2019, 14:52

Mi

27.01.2019, 13:35

Z czym do ludzi. Stary podgrzewany kotlet. Zdjęcia mają już po kilka lat i od tylu też krążą po sieci. Nie macie o czym pisać już czy co z wami nie tak, boli coś?

27.01.2019, 13:14

Kzk gop nie istnieje. ZTM proszę nie mylić pojęć. W każdym pojeździe powinien być pracownik ZTM co najmniej na kilka godzin i wypraszać bezdomnych bez biletu oraz sprawdzać kto śmieci. Np. je słonecznik i rzuca na podłogę. Albo pije piwo spod kurtki. Tramwaj lub autobus to nie piwiarnia!

27.01.2019, 10:51

KZK GOP nie istnieje

27.01.2019, 10:21

To jest już ZTM :)

27.01.2019, 10:20

Ciekawe, że artykuł powstał niecały miesiąc po likwidacji KZK GOP

26.01.2019, 21:20

jakim prawem żule jeżdżą za darmo tramwajem i autobusem

18.10.2017, 08:33

Ludzie, a co dwa ostatnie komentarze mają wspólnego z nowotworem KZK GOP? Dlaczego redakcja przepuszcza takie wpisy nie na temat?

17.10.2017, 14:58

A te fajne cuda z wyswietlaczami to na 101% nie jest zasluga kzk głąba, a kierowców, którzy w tym beznadziejnym molochu zdołali zachować odrobinę poczucia humoru. I chwała im za to. I lepiej się tak tym nie chwalcie, bo moloch zacznie dowalać im kary np.za nieregulaminowy system informacji.

17.10.2017, 14:52

Żeby było śmieszniej to nawet automat nie gwarantuje Ci że będziesz mógł kupić bilet. Chciałem takowy właśnie zakupić na Placu Wolności - nie dało się zapłacić gotówką. KZK GŁĄBY!

17.10.2017, 12:09

Taaa, szkoda, że gdy nagle potrzebuję pojechać gdzieś dalej autobusem, to czeka mnie godzinna bieganina po całej dzielnicy, bo ktoś niesamowicie "mondry" postanowił zlikwidować bilety za 4,80 w kioskach. Do najbliższego automatu mam z 10 km, kierowcy też zwykle biletów nie posiadają w sprzedaży. Nie wiem, jakim skończonym deklem trzeba być, aby aż tak utrudniać pasażerom życie. O śkup już się nawet nie wypowiadam, bo szkoda nerwów, gdy zakupię tam bilet, minie z pół dnia, nim będę mógł na nim pojechać... Komunikacją miejską w regionie zarządzają jacyś inteligentni inaczej?