Sześć medali dla Fantomu MMA Kartuzy w X Turnieju Wu Shu w Gdyni

Maciej Krajewski
nadesłane/Fantom MMA Kartuzy
W minioną sobotę odbył się X Turniej Wu Shu w Gdyni. Zawodnicy Fantomu MMA Kartuzy sześć razy stawali na podium w formule sanda, z czego dwa razy zajęli najwyższe pozycje.

W sobotę (16.03) na hali sportowej przy ul. Chylońskiej 227 w Gdyni odbył się X Turniej Wu Shu. Zawodnicy startowali w formułach tradycyjnych, a także w walkach qingda i sanda. Seniorzy Fantomu MMA Kartuzy, na co dzień trenujący w Kaszubskim Centrum Sztuk Walki w Kartuzach pod okiem Zbigniewa Hormańskiego i Patryka Zaborowskiego, sześć razy stanęli na podium w kategorii sanda.

Dwa złote medale dla kartuzian zdobyli Tymoteusz Cirotzki oraz Kacper Wydrowski. Srebrne krążki powędrowały do Mateusza Elasa, Kamila Smętocha i Bartosza Smętocha. Trzecie miejsce na podium w kategorii wagowej 90 kg wywalczył jeszcze Szymon Konkol.

- Gratuluję zawodnikom ducha walki oraz życzę kolejnych sukcesów w sporcie - komentuje wyniki swoich podopiecznych trener Zbigniew Hormański.

(info: Fantom MMA Kartuzy)