(© KMP Katowice)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek przed południem na Giszowcu w Katowicach padły strzały. Ranny został 20-letni mężczyzna. Policja zatrzymała już dwie osoby, które mogą mieć związek ze strzelaniną.

W czwartek ok. godz. 11.15 na ulicy Pod Kasztanami na katowickim Giszowcu postrzelony został 20-letni mężczyzna. Jest ranny w nogę. Trafił do szpitala.

Przez kilka następnych godzin mundurowi szukali sprawców. Zatrzymali już dwie osoby, które mogą mieć związek ze strzelaniną.

Jakie były ich motywy? Czy znali się z ofiarą? Z jakiej broni został postrzelony 20-latek i skąd mieli ją sprawcy? Na te pytania policja nie chce jeszcze odpowiadać.

- Czynności są w toku. W tej chwili dla dobra sprawy nie mogę powiedzieć nic więcej - mówi kom. Jacek Pytel, rzecznik katowickiej policji.

Wiadomości Katowice, Wydarzenia Katowice

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!