Sklepy w Galerii Katowickiej. Jakie będą największe? Sensacyjny wygrany w naszym rankingu TOP 20

Od kilku dni wiadomo jakie marki zagoszczą w nowym centrum handlowym. A ciekawe czy wiecie jakie sklepy w Galerii Katowickiej będą największe? Mamy dla Was ranking wszystkich 20 największych sklepów. Poukładaliśmy je według powierzchni w metrach kwadratowych. Jesteście ciekawi, co wygra? WYNIK WAS ZASKOCZY!

Komentarze (15)

avatar
avatar
jan (gość)

to ciekawe po co przy weekendzie biegniesz do supermarketu z wozkiem zamiast do tych małych sklepików co ci urok dają;)

avatar
czytelnik (gość)

Szkoda, że nie podaliście tych powierzchni, bo czytając wstęp tego się spodziewałem. A tu tylko miejsca, co okazało się o wiele mniej ciekawe aniżeli mogłoby być, gdyby zostały podane powierzchnie. A jeśli kogoś to nie interesuje, to nie czyta. Nie ma niczego prostszego w rozumieniu niż ta oczywista rzecz!

avatar
ela (gość)

"Galeria" handlowa w centrum miasta , w otoczeniu tych starych , pięknych kamienic to porażka architektoniczna.
A sklepy sieciówek wszędzie te same. Przez to miasto straci małe sklepiki i cały urok.

avatar
Dominik (gość)

tak pazerni wywindowali ceny najmu ze zamiast dwustu paru punktow na razie jest 50 a i tak nie bedzie tam komu robic zakupow... kto przy zdrowych zmyslach bedzie sie pchal do centrum.....

avatar
Katowiczanka (gość)

Za dużo piszecie o Galerii Katowickiej - to jest centrum handlowe, komercja, a nie wystawa światowego artysty, koncert zespołu. Wygląda jak sponsorowana kampania GK na Waszym portalu. Tracicie wiarygodność. Ekscytować się nowymi półkami? Nowymi sklepami? Co chcecie promować? Ile artykułów było o GK a ile o śmierci 3 górników w KWK Mysłowice-Wesoła?

avatar
bezrobotny (gość)

zamiast pisac o rzeczach niby waznych lepiej napisalibyscie o tym , czy i kiedy jest nabor do pracy w tych firmach , to jest temat ciekawy a nie ile metrow ma jaki sklep...

avatar
aqq (gość)

Fajny ranking, tylko parę błędów jest (co to lokalizacji poszczególnych sklepów). Np. CCC będzie na minus 1, Rossmann też :)

Wybierz kategorię