Burmistrz Henryk Szymański przekonywał gości, że dokończenie obwodnicy jest ważną dla miasta inwestycją

Burmistrz Henryk Szymański przekonywał gości, że dokończenie obwodnicy jest ważną dla miasta inwestycją.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpocznie się inwestycja związana przedłużeniem tzw. obwodnicy południowej w Grodzisku Wlkp., która od 1 maja tego roku nosi nazwę ulicy Europejskiej.

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpocznie się inwestycja związana przedłużeniem tzw. obwodnicy południowej w Grodzisku Wlkp., która od 1 maja tego roku nosi nazwę ulicy Europejskiej. Budowa nowego odcinka zapisana jest w tegorocznych planach Urzędu Marszałkowskiego, a przy jego budowie zaangażowane będą środki unijne (ERDF).

W piątek, 25 czerwca w grodziskim ratuszu odbyło się w tej sprawie spotkanie burmistrza z przedstawicielami komisji europejskiej, Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz z Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego i Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Burmistrz Henryk Szymański przedstawił gościom założenia gospodarcze miasta na najbliższy okres, plany inwestycyjne, jak również projektowane trasy komunikacyjne oraz planowane korzyści gospodarcze dla miasta wynikające z wybudowania odcinka, który w znaczący sposób odciążyć może centrum miasta do transportu ciężarowego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!