Rolnik szuka żony 4 odcinek 5 [8.10.2017]. Przed nami piąty już odcinek czwartego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Oj będzie się działo! To koniec sielanki na łonie natury - bo życie na wsi to sport dla prawdziwych twardzieli. Dlatego uczestników czekał będzie prawdziwy egzamin z prac gospodarskich!

ZOBACZ KONIECZNIE:
Rolnik szuka żony 4 - ostatni odcinek. Czyj związek przetrwał? FINAŁ 26 listopada 2017


Rolnik szuka żony 4 odcinek 5 [8 października 2017]. Egzamin z prac w gospodarstwie

W poprzednim odcinku do domów uczestników programu Rolnik szuka żony [Małgorzaty, Zbigniewa, Piotra, Mikołaja i Karola], zawitali wybrani przez nich kandydaci. Każdy mógł zaprosić jedynie trzy osoby.

"Tylko basen może nas uratować!!!"


Nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" już dzisiaj w niedzielę 8 października o godzinie 21.10. Z czym zmierzą się tym razem uczestnicy?

Jak sądzicie, o kim te słowa?


Kilka wspólnych dni w domu pokazało, że pierwsze wrażenie bywa mylne, ale są także osoby, które przy dalszym poznaniu jedynie zyskują. Jedno jest pewnie, uczestnicy będą mieli trudny orzech do zgryzienia... Każdy kandydat czy kandydatka ma swoje plusy i minusy, więc wybór na pewno nie będzie łatwy.

Jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A może obsługiwanie nie jest takie złe?


W niedzielę, 8 października zobaczymy dalsze zmagania z zadaniami przygotowanymi przez uczestników, którzy sprawdzą „gotowość bojową” u potencjalnych żon i mężów. Bo praca w gospodarstwie to nie sielanka i nie każdy będzie sobie w stanie z nią poradzić. Lepiej więc najpierw upewnić się, czy kandydat lub kandydatka na naszą drugą połówkę poradzi sobie z takim życiem.
ZOBACZ TAKŻE:
4 Rolnik szuka żony 2017. Uczestnicy czwartej edycji programu

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!