Robaki w "Michaszkach" z Lidla [ZDJĘCIA]. Sklep przeprasza i proponuje bon podarunkowy

W popularnych cukierkach "Michaszkach" były robaki - alarmuje nas jedna z naszych Czytelniczek i na dowód pokazuje zdjęcia. Cukierki kupiła w jednym ze sklepów sieci Lidl w Zabrzu przy ul. Roosevelta. Przedstawiciele sklepu przepraszają i... oferują bon podarunkowy w ramach zadośćuczynienia. Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię".

NAU

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.11.2018, 20:01

Same białko i proteiny, kupujmy Michaszki w Lidlu, bądźmy jak Bear Grylls, jedzmy robaki 😅😅😂😂

22.11.2018, 19:57

Same białko i proteiny, kupujmy Michaszki w Lidlu bądźmy jak Bear Grylls jedzmy robaki 😅😅😂😂

22.11.2018, 00:35

Hihihi 😂 dla osób na diecie wsam raz otwierasz cukiereczek pyk niespodzianka i już nie jesz cukiereczek bo tłuszczyk sobie peza po cukiereczku 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Dla każdego coś dobrego same plusy i minusy 😂😂😂😂😂

21.11.2018, 22:56

To przecież jest polski produkt ,nie Niemiecki

21.11.2018, 16:20

Znaczy bez chemii.Pewne no i mięso darmowe.

21.11.2018, 08:24

Brudasy i tyle.Nawet zaduch w tych sklepach jest taki sam jak w Uniwiersamach na ukrainie gdzie sprzedawano suszone ryby i kiszone arbuzy.Opakowania tez były wtedy higieniczne ale miały napis ...PRAWDA.To był Nietiszyn na Ukrainie gdzie miescila się dyrekcja eksportowej budowy Elektrowni atomowej Chmielnicki.Rok 1986,87.

21.11.2018, 05:12

Domek z ogródkiem, ty za to podpierdalasz suchy chleb gołębiom, nie wstyd ci??

20.11.2018, 14:07

LUDZIE odkładajcie niechciany towar na miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli rozmyśliliście się to dajcie go kasjerce ona potem odłoży. Wielokrotnie widziałam leżące mięso, parówki czy inne rzeczy w różnych miejscach sklepu np. proszkach do prania czy napojach, Jakbym złapała takiego delikwenta to już nigdy nic nie rzuciłby byle gdzie.

20.11.2018, 13:00

Dobre zje się hehe POlaczki więcej zakupów w lidlu

20.11.2018, 01:45

Do domekzogrodkiem. A ty pisiorze kupujesz rakotwórcze podróby wszelkiego pochodzenia. Niemieckie rzeczy są najlepsze, czy to ci się podoba czy nie...

19.11.2018, 23:56

To są zwykłe mole spożywcze. Większość z nas znajdzie takie w kuchni np. w przyniesionej ze sklepu mące.

19.11.2018, 23:46

Przecież to samo zdrowe białko. Ryby i ptaki jakoś zajadają się takimi robakami i nie robią z tego afery :-))). A jeśli ktoś lubi grzyby, też pewnie niejedną glizdę już pożarł, bo niektóre tak łatwo przeoczyć...

19.11.2018, 21:50

lewactwo nawet robaki zeżre żeby kupić w niemieckim sklepie

19.11.2018, 21:12

To tylko pokazuje że w tych cukierkach jest zero CHEMI . Wszystkie podobne cukierki czy to z Hanki , Wawel lub innych firm przynajmniej raz w roku mają robaki

19.11.2018, 18:44

Najlepsze michałki to oryginale Michałki z Hanki Siemianowice.
https://www.facebook.com/HANKA-Siemianowice-od-1923-695944177207707/

19.11.2018, 16:45

Oj tam, jeden i ten sam robak na kilku zdjęciach ;D . To te cukierki droższe powinny być,takie fit, z proteinami od razu ;P