Pussy Riot w Soczi. Kozacy obili aktywistki pejczami [WIDEO]. W środę członkinie grupy zostały obite pejczami na ulicy przez grupę mężczyzn w kozackich strojach. Dzień wcześniej członkinie Pussy Riot w Soczi zostały zatrzymane i oskarżone o kradzież.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Akcja Pussy Riot w Soczi i interwencja KozakówPussy Riot w Soczi. Kozacy obili aktywistki pejczami [WIDEO]Pussy Riot w Soczi chciały wykonać utwór "Putin uczy nas kochać kraj". Zanim jeszcze rozpoczęły swój występ, zostały otoczone przez oddział Kozaków. Paramilitarna organizacja, która pilnuje porządku na ulicach Soczi, zaatakowała kobiety przy użyciu pejczy i gazu pieprzowego. Kozacy krzyczeli, że dziewczyny "sprzedały się Amerykanom".

Dzień wcześniej członkinie Pussy Riot w Soczi zostały zatrzymane przez policję pod zarzutem kradzieży. Kobiety spędziły kilka godzin na komisariacie.

Więcej w serwisie polskatimes.pl. Opinie z każdej strony


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Soczi 2014

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Czytelnik (gość)

Znakomite! Ścierwo jest agenturą kontrrosyjską opłacaną przez zachód albo bardziej właściwie Wielki Wschód. Na nieszczęście Rosja jest już inna inaczej z łagru by nie wyszły.

świat się kończy (gość)

Widać Rosja też się powoli kończy.... Żeby takie gowniary ciągle pozwalały sobie na takie sceny... Putin i na co tobie był ten akt łaski w stosunku do tej swołoczy?