Przegłosowane! Mamy NOWE święto państwowe 14 kwietnia. Czy będzie wolne?

TK

Przegłosowane! Mamy kolejne NOWE święto państwowe, - 14 kwietnia. W Sejmie przegłosowano 22 lutego projekt ustawy. Co to za święto i czy tego dnia będzie wolne od pracy? Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.02.2019, 09:25

Pisiory kupują kogo się da.Mnie nie kupią.

24.02.2019, 00:02

A flagi to samorządy za darmo wywieszają, sami sobie zaprzeczają

23.02.2019, 17:10

pisoTŁUKI ,MAM JESZCZE JEDNĄ PROPOZYCJĘ , ZROBIĆ KAŻDY DZIEŃ ŚWIĘTYM ,BĘDZIE WESOŁO

23.02.2019, 15:07

Jak wygra PO będzie to uchwali święto LGBT i wtedy wszyscy będą zadowoleni bo to takie postępowe

23.02.2019, 09:46

to już się zapijemy na Amen

23.02.2019, 08:27

Boże,chroń nas przed rządami głupców! Z resztą poradzimy sobie sami.

22.02.2019, 23:47

Wcale nie ochrzczono Polski, tylko ochszczono Mieszka !, ponieważ nie chciała z nim spać księżniczka Dobrawa ochrzczona w Czechach. W sumie dla sexu Mieszko się ochrzcił i tyle.

22.02.2019, 20:47

Huraa! Brawo tak trzymać i w PiS-du

22.02.2019, 20:07

Mam dość tych galerii Nie klikam

22.02.2019, 19:37

A jak oni to ustalili ze to akurat tego dnia ma być

22.02.2019, 17:30

Po co święto jeśli nie jest dniem wolnym od pracy.

22.02.2019, 13:46

Pracującym należy się choć tyle...bo takich-normalnych i ambitnych ludzi jest coraz mniej...jestem już zdegustowana pokoleniem "500 " ...siedzą i pierdzą w stołki...albo lataja po sieciówkach wydajac pieniadze..To jest ciemnota która dalej będzie głosowała na P..bo z tego ma same korzyści. A nazwa partii..która ma w nazwie sprawiedliwosc ...dla Nas pracujacych. nie ma sprawiedliwości i jesteśmy wiecznie karani...W weekend kiedy jest chwila spokoju to sklepy zamknięte, zasilku rodzinnego na syna nie dostaje bo pracuje z mężem i podobno za dużo zarabiamy,mieszkania nie dostane z urzędu bo pracujemy itd itd....A "pokoleniu 500 " dają wszystko...za nic...