W czwartek rozpoczyna się remontu ulicy Moniuszki w Katowicach. Jak informuje biuro prasowe Urzędu Miasta roboty obejmą wymianę nawierzchni jezdni, chodników oraz miejsc parkingowych. Uwaga, przez około dwa miesiące ruch na Moniuszki będzie odbywał się tylko jednym pasem

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W czwartek rozpoczęły się prace remontowe na ul. Moniuszki w Katowicach. - Wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, wyremontowane zostaną chodniki i miejsca parkingowe po obu stronach ulicy. Sposób parkowania nie ulegnie zmianie, czyli pozostaną miejsca parkingowe usytuowane równolegle do jezdni - zapowiada Jakub Jarząbek, rzecznik Urzędu Miasta w Katowicach.

UM ostrzega, że w związaku z prowadzonymi pracami ruch na ulicy Moniuszki będzie odbywał się tylko jednym pasem, wzdłuż Muzeum Śląskiego, na całym odcinku od ul. Uniwersyteckiej aż po al. Korfantego.

- Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać przez ok. 2 miesiące - dodaje Jarząbek.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!