W czwartek na placu Wolności zostanie zmieniona organizacja ruchu kołowego. - Zamknięty zostanie przejazd przez plac z ulicy Matejki w stronę 3 Maja oraz ulicy Sokolskiej – poinformowało we wtorek biuro prasowe firmy Skanska, która na zlecenie miasta modernizuje jezdnie i chodniki na ulicy 3 Maja oraz wokół pl. Wolności.

Zmiany w ruchu będą obowiązywały od czwartku od godziny 11. Kierowcy nie przejadą już ulicą Matejki na plac Wolności, ani dalej na 3 Maja, czy Sokolską. - Zachowany zostanie jedynie dojazd do Sądu Rejonowego (ul. Sądowa) i Urzędu Stanu Cywilnego (Plac Wolności). Możliwość dojazdu będzie też zapewniona dla ruchu lokalnego (mieszkańcy, zaopatrzenie lokali usługowych i sklepów) – zapowiada Iwona Walczak z firmy Skanska.

Przejazd przez plac Wolności będzie zamknięty do 15 marca. - W tym czasie będą obowiązywały objazdy, które zostały poprowadzone sąsiednimi ulicami – dodaje Walczak.

Zmiany to efekt kolejnego etapu realizowanej przez Skanskę na zlecenie miasta modernizacji jezdni oraz chodników na ulicy 3 Maja oraz placu Wolności. Prace na placu mogą ruszyć, bo zakończyły się już tu roboty związane z wymianą torowiska.

Urząd miasta

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

towarisz (gość) (wer)

Aczy ty widzial w Polsce madrych ludzi przy wladzy ?? co by madrze pomysleli dla dobra grazdjanina.PO-jebancy maja gawno zamiast muzgu.