(© http://dosercaprzytulpsa.pl/)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Fundacja Pomocy Zwierzętom "DO SERCA PRZYTUL PSA" pilnie poszukuje domu tymczasowego dla psa przywiązanego pod drzewem przy dużym mrozie!

Przywiązał psa do drzewa przy dużym mrozie

Jak informuje Fundacja Pomocy Zwierzętom "DO SERCA PRZYTUL PSA" na swojej stronie internetowej:

SZUKAMY ZWYRODNIALCA KTÓRY PRZYWIĄZAŁ TEGO PSA DO DRZEWA I ZOSTAWIŁ W 17 C MROZIE!!!!!!
Nad ranem dnia 26.01.2014 r. w Preczowie (Gm. Psary) ludzie zauważyli przemarzniętego przywiązanego do drzewa psa. Natychmiast zostały wezwane odpowiednie służby, które zabrały psa. Pies jest przemarznięty, najprawdopodobniej spędził tam całą noc!!

Pies jest bezpieczny ale pilnie poszukuje DOMU TYMCZASOWEGO!

Kontakt 515131350 lub 68637198

Mieszkańcy informują

Komentarze (31)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anim (gość)

kuzwa jak by wsadzili jednego ,drugiego do wiezienia za takie rzeczy ,ze krzywdza zwierzeta to moze by sie to zmiejszylo...ale policja woli wsadzic za jakies glupoty na wiele lat ...;/ polskie prawo .;/

.. (gość)

ciekawe czy byłoby takie larum jakby znależli jakiegoś chłopa przywiazanego do drzewa ale ze pies to tragedia!!!!dzikie zwierzęta w lesie też musza coś jeść

pies (gość) (wwrr)

Popieram i jestem za-jak ktoś nie umie szanować zwierząt to nie szanuje równierz ludzi więc takiego delikwenta lub delikwentkę pod drzewko na sznureczek i jeszcze wodą polać żeby prędzej ostygli.W takich przypadkach nie stosować prawa które i tak nie działa w tym chorym kraju tylko prawo Hammurabiego .

Herr Oberbürgermeister (gość)

Ciekawi mnie dlaczego piszecie "tego,temu,takiemu" z góry zakładając że to musi być facet! Mamusie was tak wychowały? że jak coś złego to od razu facet??? Nikt tego czegoś jeszcze nie złapał więc... A jak już to coś złapią to się pewnie będzie tłumaczyło, że piesek zamiast do tego czegoś to bardziej był przywiązany do tego drzewa. Ech ale tak to już jest w krainie za wielką rzeką.

3165 (gość)

nieswiadomosc, ktora wylewa sie z systemu jaki nam sprawili... powinna byc uznana za chorobe oraz przumusowo leczona. Edukacja pomaga zrozumiec swiat i uczy zycia w harmonii. www.thevenusproject.com