34-letnia kobieta informacją, że została zgwałcona postawiła na nogi katowickich policjantów, którzy przez kilka dni przeszukiwali miasto i próbowali namierzyć mężczyzn, którzy mieli napaść na katowiczankę. Jak się okazało 34-latka napad... zmyśliła.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zdarzenia miało dojść na początku marca. - Informacja o zgwałceniu 34-letniej kobiety postawiła na nogi wszystkie policjantki i policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczośći przeciwko życiu i zdrowiu. Jednak już pierwsze informacje nasunęły mundurowym poważne wątpliwości co do wersji przedstawionej przez kobietę. 34-latka twierdziła, że padła ofiarą bandytów w Dąbrówce Małej – podaje biuro prasowe KMP w Katowicach.

Kobieta zeznała, że gdy szła pieszo nieznani mężczyźni zajechali jej drogę samochodem. Jeden z nich wciągnął ją do auta i zgwałcił. - 34-latka podała później policjantom  różne wersje zdarzenia. Pokazała również kilkanaście innych miejsc, w którym miała zostać zatakowana. Była to ulica Mickiewicza, kilka miejsc w  rejonie Placu Skargii i ulica Sokolska. Skutkiem zgłoszenia była kilkudniowa akcja z udziałem kilkudziesięciu policjantek i policjantów oraz kilkunastu radiowozów, które przejechały kilkaset kilometrów – informują mundurowi.

Śledczy w końcu przesłali do prokuratora postanowienie o umorzeniu postępowania. 34-latka najprawdopodobniej odpowie natomiast za składanie fałszywych zeznań i zawiadomienie o przestępstwie, którego nie było.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kpn (gość)

Witam

Potrzebujesz kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub hipotecznego?

W Naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kredytów oraz CHWILÓWEK do 2000Przykładowa rata:

50 000- 700 zł
100 000- 1250 zł

Kredyty do 150 000 do 150 mcy ( 12,5 roku)

Zadzwon: 796527990

Znajdziemy ofertę najlepszą dla Ciebie