Dmuchaliście w sobotę w Katowicach w alkomat? To znaczy, że wzięliście udział w akcji „Trzeźwość”, którą przeprowadziła katowicka drogówka. Mundurowi przebadali 1300 kierowców w Katowicach

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dmuchaliście w sobotę w Katowicach w alkomat? To znaczy, że wzięliście udział w akcji „Trzeźwość”, którą przeprowadziła katowicka drogówka. Mundurowi przebadali 1300 kierowców w kilku punktach kontrolnych, z lokalizowanych w całym mieście. Wpadło czterech pijanych kierowców, zostali zatrzymani na ulicach Sokolskiej, Armii Krajowej, Chorzowskiej i Gliwickiej.

Kolejne trzy osoby na podwójnym gazie policjanci zatrzymali w niedzielę, znów na Sokolskiej, na Goeppert – Mayer oraz Franciszkańskiej. - Rekordzistą weekendu został 26-letni mieszkaniec Myszkowa, który kierował audi z wynikiem 2,3 promila alkoholu w organizmie – poinformowali funkcjonariusze.

Komunikacja

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ralph (gość)

Wlasciciel myszkowa... Tylko wiesniaki i ksieza jezdza po alkoholu. Gdyby patrol stanal na wsi tozatrzymaliby 200 pijanych kierowcow. Kiedy ludzie zaczniecie myslec swoimi dyniami? Kazdy wypadek pijanego jest na wsi!

Aneta katowice (gość)

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: goo(kropka)gl/RUCDN5 i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).
goo(kropka)gl/RUCDN5