Peleton Tour de Pologne 2017 około godziny 15.30 wjechał do Katowic. Kibice brawami powitali kolarzy na mecie przy Spodku, ale sporo fanów zebrało się również przy alei Korfantego i ulicy Moniuszki

Trasa Tour de Pologne 2017 w Katowicach to trzy rundy, każda o długości 17,5 kilometra. Pętla będzie prowadziła od Spodka przez aleję Korfantego, ulicę Moniuszki, Uniwersytecką, aleję Roździeńskiego, strefę kultury, dalej przez Dudy- Gracza, Graniczną, Pułaskiego i Dolinę Trzech Stawów, stąd kolarze ulicą Francuską wjadą na Ceglaną, Meteorologów, Zgrzebnioka i ulicą Kościuszki dojadą do śródmieścia, tu skręcą w ul. Poniatowskiego i wjadą na Mikołowską, następnie ulicą Matejki, pl. Wolności, ul. Sokolską i Skargi wjadą na al. Korfantego i pojadą do pętli Słonecznej i zawrócą do Spodka.

Kolarze będą finiszować na mecie przy Spodku. Będzie to zarazem finał 2 etapu wyścigu Tour de Pologne 2017. Łącznie w tym etapie kolarze mieli do pokonania aż 142 kilometry z Katowic do Tarnowskich Gór.

Na metę przy Spodku peleton będzie wjeżdżał około godz. 16.30. Następnie zaplanowano tu dekorację zwycięzców tego etapu wyścigu.

Tour de pologne aktualności

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Manx (gość)

Porusza mnie niebywale każda wasz artykuł do którego załączacie fotorelacje , czy na prawdę musicie publikować jedne i te same zdjęcia jeden po drugim , nie było innego miejsca , innych ujęć . To jest jedyne co musicie potrafić robić , rzetelnie przedstawić informacje , profesjonalnie , a tu co rusz byki ortograficzne, gramatyczne, błędne informacje i te nieszczęsne fotorelacje , to przecież moja matka zrobi wam z góra lepszą wrzutkę niż wy profesjonaliści.