Od 11 do 18 kwietnia kontynuowane będą, jak informuje Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna, roboty polegające na przebudowie komory rozprężnej przy ulicy Szarych Szeregów.

W trakcie prac wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na Szarych Szeregów w pobliżu skrzyżowania z ulicą Michała Kałuży. Zmieniona zostanie organizacja ruchu w tym rejonie, nastąpi zwężenie pasa jezdni oraz zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h.

To nie jedyne prace, jakie zleca KIWK. Kolejne prowadzone są przy Armii Krajowej, ale to roboty końcowe już po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej w tej okolicy.

- Prowadzone będą prace związane z odtworzeniem chodników, sprzątaniem pobocza oraz terenów zielonych. Planowane jest zakończenie tych prac do Świąt Wielkanocnych – zapowiadają w KIWK.

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!