Katowicki KZGM zakończył zakończył budowę 4-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego przy ulicy Kordeckiego. Blok z 22 mieszkaniami powstał w miejscu starej, wyburzonej kamienicy.

Nowy, składający się z dwóch klatek mieszkalnych, budynek przy Kordeckiego powstał w miejscu dwóch wyburzonych kamienic. Nowy blok ma cztery kondygnacje, a w każdej z klatek 11 mieszkań, w tym po dwa mieszkania na parterze i po trzy mieszkania na pozostałych trzech kondygnacjach.

- Obie klatki są w układzie lustrzanego odbicia. Mieszkania oddane są w stanie technicznym bezpośrednio do zasiedlenia. W zależności od układu konstrukcyjnego są one jedno- lub dwupokojowe wraz z kuchnią, łazienką oraz garderobą – wyjaśniają przedstawiciele KZGM w Katowicach.

Mieszkania mają od 35 do 57 m kw., wszystkie oprócz tych na parterze, mają balkony od strony podwórka. W pokojach położono panele podłogowe, natomiast w łazienkach oraz kuchniach płytki ceramiczne.

Wodny Plac Zabaw w Katowicach już w budowie. Jak będzie wyglądał? WIZUALIZACJE

- W budynku znajduje się kotłownia gazowa służąca dostarczeniu centralnej ciepłej wody oraz zapewnieniu ogrzewania w mieszkaniach – dodają w KZGM.

Dom

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

GOŚĆ (gość) (J@mi)

Kto, TEN CO MA WYPASIONA FURE I DOM W GORACH I CI CO W BLOKACH MIESZKALI CI CO W RUDERACH MIESZKAJA TO IM SIE NIE NALEZY