Mister Polski 2014 - poznaj kandydatów ubiegających się o ten wyjątkowy tytuł. Wielka gala już 30 kwietnia w Bielsku-Białej.

Mister Polski 2014

Finał konkursu Mister Polski 2014 odbędzie się 30 kwietnia 2014 w Bielskim Centrum Kultury. Wybory odbędą się podczas jednej gali, wspólnie z finałami konkursów Miss Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek.

O tytuł Mister Polski 2014 ubiegać się będzie 12 panów. Zwycięzca konkursu pojedzie w czerwcu 2014 do Wielkiej Brytanii na Mister World.

Prezentujemy zdjęcia 11 finalistów, dwunastego poznamy 8 marca po finale Mistera Wielkopolski - któremu patronuje serwis NaszeMiasto.pl.

Konkurs Mister Polski 2014 kolejny już raz organizowany jest przez MISSLAND i agencję Grabowska Models.

Rozmaitości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

marengo trol (gość)

może byście nauczyli się podpisywać właściwie zdjęcia - imiona i nazwiska niewiele mówią. Moglibyście podpisać je "Mr Beskidów" "Mr Wielkopolski" "Mr Pomorza" - kurcze.. zero profesjonalizmu z Waszej strony