W sobotę w Katowicach odbędą się Międzynarodowe Zawody w Chodzie Sportowym. Wydarzenie to jest częścią cyklu czterech imprez odbywających się w czterech państwach Europy (Czechy, Litwa, Polska i Słowacja) pod nazwą „International Race Walking Tour”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Międzynarodowe Zawody w Chodzie Sportowym po raz pierwszy odbędą się w Katowicach przy ulicy Mielęckiego i ulicy Warszawskiej w godzinach popołudniowych. Udział w wydarzeniu wezmą zawodnicy z Polski, Litwy, Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Białorusi. Na godzinę 15.30 planowane jest uroczyste otwarcie zawodów, następnie uczestnicy wystartują w 5 kategoriach: chód VIP’ów, 1 km dzieci, 3 km U16, 5 km U18 i 10 km open. O 18.45 odbędzie się dekoracja zwycięzców.

Wiadomości Katowice, Wydarzenia Katowice

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!