Katowice Kondolencje do Katowic płyną z miast partnerskich. - Z wielkimi emocjami przyjąłem wiadomość o tragedii, jaka dotknęła Polskę - napisał Maurice Vincent, mer Saint-Etienne i odwołał wizytę w Katowicach, którą zaplanowano na minione środę i czwartek.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Z przerażeniem, wielkim smutkiem oraz głębokim żalem przyjąłem wiadomość o tragicznej katastrofie lotniczej w Smoleńsku. W imieniu miasta Kolonia, a zwłaszcza w swoim, przekazuję wyrazy głębokiego współczucia z powodu tego tragicznego wydarzenia - napisał Jurgen Roters, nadburmistrz Kolonii. - Byłem zszokowany i zrozpaczony na wieść o katastrofie polskiego samolotu, w której zginęli prezydent RP Lech Kaczyński, jego żona oraz osobistości publiczne Polski - to z kolei słowa Sandora Kali, burmistrza węgierskiego miasta Miszkolc.

- Jesteśmy w najwyższym stopniu zasmuceni tą tragedią, a nasze myśli kierują się do wszystkich członków rodzin, przyjaciół, współpracowników i całego miasta szukających pocieszenia w nadchodzących dniach - napisał Samuel L. Jones, prezydent Mobile w amerykańskim stanie Alabama.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!