Maja Sablewska NAGO Playboy. Pochodząca z Sosnowca Maja Sablewska, znana autorka książek, prowadząca program telewizyjny poświęcony modzie i wizerunkowi, a także była jurorka w programie X Factor - zdecydowała się na nagą sesję do magazynu PLAYBOY. Na jego kwietniowej okładce znalazła się Zagłębiaczka w skórzanej kurtce i czarnych majtkach, a w środku... gorąca sesja z aktorką.

Maja Sablewska NAGO Playboy [ZDJĘCIA]. Rozbierana sesjaKim jest Maja Sablewska?

Maja Sablewska to znana polska menedżerka gwiazd. Teraz sama staje się jednak gwiazdą. Jak informuje WIkipedia: Maja Sablewska, urodzona 5 kwietnia 1980 w Sosnowcu – polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Była jurorką w pierwszej edycji programu X Factor.

Kulisy sesji Mai Sablewskiej do PLAYBOYA

Posted by Playboy Polska on 24 marca 2015


Maja Sablewska NAGO Playboy [ZDJĘCIA]. Gorąca rozbierana sesja

Od od dawna słychać było plotki o tym, że Maja Sablewska rozbierze się dla Playboya.

Jak informuje Super Experss - Maja przyjęła ofertę nagiej sesji, jednak bardzo długo negocjowała z magazynem jej warunki. Zdradziła tylko, że bardzo zależało jej na tym, żeby zdjęcia nie były wulgarne, a zmysłowe i piękne.

Wszystko wskazuje na to, że Maja Sablewska dogadała co do szczegółów zdjęć i do kiosków trafia kwietniowy magazyn z roznegliżowaną Zagłębiaczką na okładce.

Jak wypadła sesja? Jedno ze zdjęć Maja zamieściła na swoim koncie na FB - Podoba się?


Rozrywka

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PZL104 (gość)

Jeden mój znajomy mówił, że ładna to jest nawet młoda świnka. Coś w tym jest.

Lonia (gość)

polski plajboj. Szkoda kasy. No, chyba że ma ktoś odruch wymiotny to zastosować jako tube na szybkiego rzyg rzyg

atb26 (gość)

Aż żal czytać takie komentarze. Ale cóż takie mamy społeczeństwo. Nikt nic nie pochwali, a każdy myśli, że byłby lepszy od innych. Taka niestety jest prawda o Nas o Polakach. Naród zazdrosny jak żaden inny. Żal ....
a wg mnie Maja w tej sesji wygląda bardzo dobrze i jak chce to niech poprawia co musi może to pozwoli pozbyć jej się kompleksów, bo jak każdy na pewno je ma. Pozdrawiam

sextet (gość)

Bua ha ha to ona tak robi Wojtkowi? Już rozumiem dlaczego chłopak się ciągle śmieje. Też bym nie mógł przestać. Seksu w niej za grosz ale ubaw niezły :D

oko (gość)

maja sablewska - znana z tego, że w wieku lat 30 wygląda co najmniej 10 lat starzej niż wskazuje metryka i z każdym rokiem jest tylko gorzej.

Jan (gość)

Z zawodu "celebrytka"
Jednak Sosnowiec wybił pietno na jej czole i mózgu.Nózki jak u kaczuszki ,dwa patyki.Całe zycie paszczur,jak dostała troche kasiory to ryło posżło do poprawki.