Liga Narodów: Polska - Australia 3:1. Spodek był biało-czerwony. Kibice nie zawiedli. Zobaczcie zdjęcia

Leszek Jaźwiecki
Mecz Polska - Australia stał się okazją do wspaniałej zabawy kibiców. Kibice jak zwykle nie zawiedli, wypełnili trybuny i choć nie było kompletu głośno dopingowali mistrzów świata. Arkadiusz Gola
Wielka siatkówka znowu zawitała do Spodka. Mecz Polska - Australia stał się okazją do wspaniałej zabawy kibiców, bo Polacy wygrali 3:1. Pierwszy turniej w tegorocznej edycji Ligi Narodów z udziałem polskiej reprezentacji rozgrywane jest w legendarnej hali Spodek w Katowicach. Kibice jak zwykle nie zawiedli, wypełnili trybuny i choć nie było kompletu głośno dopingowali mistrzów świata. ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW NA MECZU POLSKA - AUSTRALIA

Polska - Australia

Liga Narodów: Polska - Australia 3:1. Spodek był biało-czerw...

Pierwsi kibice pojawili się w katowickiej hali kilka minut przed szesnastą. Kilkanaście minut później na parkiecie pojawili się reprezentacje Brazylii i Stanów Zjednoczonych. Obie ekipy dobrze znają Spodek, gościły w nim już nie raz. Z USA nasi siatkarze zagrają w sobotę, a z Canarinhos w niedzielę.

Z minuty na minutę Spodek się zapełniał, w sumie mecz Brazylia - USA oglądało 5672 kibiców. Ubrani jak tradycja nakazuje w biało-czerwone barwy, z szalikami, wymalowanymi twarzami żywiołowo reagowali na wydarzenia na parkiecie. Na meczu Brazylii z USA była też grupka kibiców ubrana w żółte koszulki, która dopingowała zespół z Ameryki Południowej.

Kiedy jednak na rozgrzewkę wyszli nasi siatkarze wszyscy już jednym głosem dopingowali Polaków. Polska, Biało-Czerwoni, Polska, Biało-Czerwoni - niosło się po katowickiej hali. Spodkiem znowu zawładnęli fani siatkówki tworząc niezapomnianą atmosferę.