Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ekshibicjonista, który nocą grasował po Katowicach wpadł w ręce mundurowych. O młodym mężczyźnie, który obnażał i onanizował się przed kobietami, głośno było od kilku tygodni.

Miał pojawiać się w okolicach ul. 1 Maja i Murckowskiej i tam zaskakiwać swoją nagością kobiety. Zasadzkę na ekshibicjonistę urządzili funkcjonariusze z Grupy Specjalnej Straży Miejskiej.

- Zauważyli młodego mężczyznę, który nerwowo rozglądał się za przechodzącymi pod wiaduktem kobietami. Po chwili udał się w zaciemnione miejsce. Wzbudziło to podejrzenie mundurowych, którzy po kilku minutach udali się w jego kierunku. Kiedy oświetlono latarkami miejsce, w którym znajdował się podejrzany, nie było już żadnych wątpliwości. Mężczyzna stał ze spuszczonymi do kostek spodniami, w jednej ręce trzymając kawałek materiału nasączonego rozpuszczalnikiem, który przykładał do swojej twarzy – relacjonuje rzecznik prasowy Straży Miejskiej.

Ekshibicjonistą okazał się 18-letni katowiczanin. Na widok patrolu usiłował uciec, jednak bezskutecznie.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

drgh (gość)

przeciez robil to pod wiadiuktem a nie na drodze na wiadukcie i robil to po ciemku. ano straz miejska wykazala sie odwaga zatrxymujac mlodzienca ktory chcial sobie ulzyc zrobic dobrze po ciemku w ukryciu a jak chleja wodke w parkach i grupami dewastuja przystanki niszczac je agresywni chuligani to do takich chuliganow rozwalajacych kosze i wiaty zadna specgrupa strazy miejskiej nie przyjezdza i nie lapie. Bo sie boja takich kiboli. A oni samotnie sie zabawiajacego chlopaka potrafia zasadzki tworzyc

ciekawy (gość)

Ten kawałek materiału nasączony rozpuszczalnikiem przykładany do twarzy to w jakim celu? Wie ktoś?

filip (gość)

o matko ! Ależ sukces GRUPY SPECJALNEJ STRAŻY MIEJSKIEJ !!! W dobie powszechnie dostępnej twardej, brutalnej pornografii nasza GRUPA SPECJALNA ujęła onanistę który - wcale nie na widoku, tylko w całkowitej ciemności - próbował sobie ulżyć. Gratulacje !!! Potwierdziliście "sens" swego istnienia...