Kolęda 2019. O czym rozmawiać z księdzem, ile dać do koperty, jak się przygotować?

Kolęda 2019. - Nie rozmawiajmy z księdzem przychodzącym po kolędzie o pogodzie, sporcie czy polityce. To wyjątkowa wizyta, nie imieniny - mówi ks. Aleksander Radecki, autor książki "S.O.S. dla kolędy". O czym więc rozmawiać? Ile dać księdzu po kolędzie? Jak przygotować stół przed wizytą księdza? Kliknij w "zobacz galerię" i i czytaj więcej...

Wideo

Kinga Czernichowska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 03:22

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

12.01.2019, 18:38

Najwięcej pedofilii jest jak wiadomo w kościele rzymsko-pedofilskim, chore wynaturzenie zwane celibatem jest tego główną przyczyną. Popęd seksualny jest naturalny (religia która twierdzi że jest inaczej to debilizm). Ksiądz wobec celibatu tryka księdza, jak nie ma księdza to bierze się za dzieci.
Czarna sekta powinna być zdelegalizowana i wypędzona do Watykanu. Amen.

12.01.2019, 14:53

Ja rozmawiałem o pedofilii,o tym,że najwięcej pedofili jest pośród homoseksualistów.Ksiadz też ubolewał nad faktem,że lewacka hołota robi wszystko,by o tym nie mówiono,stosując także cenzurę,bo to przecież faszyści,tacy sami jak Hitler.

11.01.2019, 14:55

@ato Odkąd mam świadomość otaczjącago mnie świata tj. od 14 roku życia czyli zaczęło się to 26 lat temu, nie wpuszczam czarnych pasożytów ani nie podzielam ich "wiary" wpajanej nam wszystkim przez rodziców.
Człowiek po to ma mózg żeby go używał i poszukiwał informacji a nie ślepo wierzył jak mu każą.
Najgłębsza tzw. wiara jest wśród ludzi starszych i generalnie ciemnych, niewykształconych, tępych.
Z reguły są to najbardziej sfrustrowane osobowości o poglądach prawicowych, niczego nie rozumieją ale wszyscy są ich wrogami którzy ośmielą się z nimi nie zgodzić, nie przyjmują także argumentów. Tym się właśnie różni wiara od nauki, wiara opiera się na banialukach, mitach i legendach (legenda o Jezusie i Maryi zawsze dziewicy), a nauka opiera się na dowodach i badaniach.

11.01.2019, 08:17

ciekawy jestem ile osób które tutaj takie odważne i twierdzą że nie wpuszczą księdza, potem grzecznie pocałują rączkę czarnego i grzecznie dadzą kopertę.Bohaterowie w sieci, pizd@y w życiu.

10.01.2019, 11:30

Najlepiej 2.20 z groszami na kasztelana z rana.

09.01.2019, 20:10

Nic nie dawać, nie rozmawiać co najwyżej poszczuć psem

09.01.2019, 14:19

Nie wpuszczać pasożytów do mieszkań.
Wykopać czarnych sekciarzy ze szkół, ich "religia" ma być nauczana w salkach i płacić za to mają wyłącznie wierni a nie państwo polskie. Zobaczymy ilu będzie chętnych na ich "nauki".

09.01.2019, 13:06

NIE POWINNI SIE MISZAC DO POLITYKI

09.01.2019, 13:02

POLITYKA JEST BRUDNA NIE UCZCIWA SPRAWA ŚMIERDZĄCA SPRAW JEST OBUDNA WIEC KSIEŻA POWINNI SIĘ MIESZĄĆ POLITYKI JAK TAK UWAŻAM KSIĄDZ POWINIEN SIĘ MODLIĆ W KOŚCIELE PRAWIĆ MSZE

09.01.2019, 12:59

NIECH KSIŻA NIE MISZAJĄ SIĘ DO POLITYKI TAK JAK RYDZYK SIĘ MIESZA POLITYKI POLITYKA NIE MA SPOLNEGO Z WIARĄ

09.01.2019, 12:57

NIE PISZCIE GUPOT W INTERNECIE ZACHWAJCIE DO DLA SIEBIE WASZE OD CZUCIA NIE OBRAŻAJCIE KSIEŻY

09.01.2019, 12:53

CCCC NIE NIE PISZCIE GUPOT E INTERNECIE LUDZIE JEST STYD PISAC GUPOTY

09.01.2019, 12:50

PISZCIE GUPOT NA KSIĘŻY

09.01.2019, 12:45

NIE Z MYŚLACIE NA KSIEŻY

09.01.2019, 12:43

LUDZIE PISZCIE GUPOT W INTERNECIE LUDZIE NA KSIĘCA PISZĄ GUPOTY PRAWDE PASUJE PISZCIE BZDUR TYM INTERNECIE DO KSIĄC TO CZYTA WASZE GUPOTY BĘDZIECIE SIĘ POWIADZAĆ KSIĘDZU PRZED KONSFIŁEM W KOŚCIELE !!

09.01.2019, 12:39

KSIĄC TĘZ JEST GRZESZNIKIEM JAK KAŻDY CZŁOWIEK GRZESZY MÓWĄ MYSLĄ NIEDBANIEM KSIĄC TEŻ JEST CZŁOWIEKIEM NIE MA IDEAÓW TEJ ZIEMI TYLKO W NIEBIE SĄ ŚWIECI

08.01.2019, 22:36

oddaj fartucha-:)

08.01.2019, 14:38

do robta jak chceta
żałosne

07.01.2019, 15:07

Zawsze i wszędzie.... kopa w dupę księdzu na kolędzie. Nie wpuszaczć ! Olewać !

07.01.2019, 13:13

Zapłacić w walucie watykańskiej czyli: Bóg zapłać.

07.01.2019, 07:56

U

07.01.2019, 01:03

dlaczego wikary kościoła w Zabrzu-Rokitnicy dopuszcza do ołtarza ministrantów Bartka K. i Mateusza P., którzy zgwałconego kolegę sprzedają razem ze złodziejem po 100 zł za godzinę

06.01.2019, 22:50

Do Anonima:

Nie odmówię. A wiesz dlaczego? Bo ktoś taki jak Rydzyk NIGDY nie pomoże bliźniemu, więc nie będę miał komu odmówić. Gdyby pomagał bliźnim jak Owsiak to i kościół i kler mieliby lepszą opinię wśród społeczeństwa.
Kościół to instytucja a ksiądz to zawód w dzisiejszych czasach, z religią i wiarą mało kiedy mają cokolwiek wspólnego. Ale tak samo jest z policjantami, lekarzami, nauczycielami... jedni robią coś dla ludzi bezinteresownie, inni wyłącznie dla kasy.
Rydzyk NIGDY nie zrobił niczego dla ludzi bezinteresownie (ba! w ogóle nigdy nic nie zrobił!), zatem twoje argumenty są lekko do bani...

06.01.2019, 12:06

Widac jak z oszolomstwa wyszlo bydle.Zwroccie tylko panstwo uwage na fakt,ze gdyby o Żydach ktos napisal "gonic toto","to pasozyty","szczuc to psami", to bylby wielki krzyk o antysemityzm i brak kultury.Darliby japy najglosniej ci,co uwazaja sie za postepowych i tolerancyjnych ,najczesciej tacy,jak autorzy tego zbydlecenia tutaj.