W dniach 12-13 maja 2018 roku w katowickiej hali sportowej AWF Katowice, odbyły się prestiżowe imprezy pod patronatem Federacji kulturystycznej NAC Polska, będące częścią międzynarodowej federacji NAC International. Zobaczcie zdjęcia...

Katowice: Mistrzostwa Polski w kulturystyce i fitness w hali AWF [ZDJĘCIA z Głuchowski Biogenix Challenge 2018]

W sobotę odbyły się mistrzostwa Polski w kulturystyce federacji NAC - Polska, będące eliminacjami do mistrzostw świata, które odbędą się w tym roku na Filipinach, natomiast w niedzielę po raz pierwszy na Śląsku odbyła się rywalizacja w ramach ,,Głuchowski Biogenix Challenge” pod patronatem ikony polskiej kulturystyki i trenera polskiej kadry – Piotra Głuchowskiego.

W sobotę w ramach mistrzostw Polski w 11 kategoriach zmierzyło się ponad 200 zawodników, a impreza miała przybliżyć kandydaturę Katowic do organizacji mistrzostw świata federacji NAC International w 2019 roku. Z kolei w niedzielę w czterech niezwykle prestiżowych kategoriach zawodnicy powalczyli o nagrody, których pula wynosiła 8000 euro.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!