Hitem sieci okazał się krótki filmik, nakręcony przez jednego z kierowców w Katowicach - Koszutce. W ciągu kilku dni obejrzało go pół miliona ludzi. Niestety temat nie należy do "wesołych", bo dotyczy chamstwa na drogach

Aktualizacja 16.11: Jest już oficjalna odpowiedź policji na zdarzenie. Jak się okazuje w oficjalnym piśmie do jednego z użytkowników popularnego serwisu wykop.pl naczelnik KWP śląskiej policji Andrzej Trzciński pisze, że dzięki dokumentacji zebranej i przesłanej przez użytkownika gibeer - sprawa została przesłana do realizacji bezpośrednio do KMP Katowice.


Na filmie widzimy jak kierowca jedzie od strony Wełnowca, skręca w ul. Misjonarzy Oblatów po czym próbuje skręcić w lewo w ul. Sokolską. Tam pierwszeństwo wymusza mu nowoczesne BMW, kierowca cudem unika zderzenia.

Jednak po chwili, dosłownie po przejechaniu 20 metrów, to samo BMW zajeżdża kierowcy drogę i...Policja już przygląda się sprawie: - Z tego co widziałem na tym załączonym nagraniu można go jak najbardziej zidentyfikować no i w konsekwencji będzie wszczęte wobec niego postępowanie wyjaśniające - powiedział w wypowiedzi dla Telewizji TVS asp. Jacek Prokop, wydział ruchu drogowego KMP w Katowicach

Skrzyżowanie, na którym doszło do zdarzenia należy do miejsc, w których dochodzi do największej liczby wykroczeń w mieście.

To nie pierwszy "wybryk" kierowcy BMW w Katowicach. Został bowiem wcześniej bohaterem naszej akcji "mistrz parkowania" - internauta nadesłał nam zdjęcia, na których widać, jak źle parkuje przed marketem.

SŁYNNY KIEROWCA BMW W NASZEJ AKCJI MISTRZ PARKOWANIA. FOTO

Co sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz komentarz satyryczny do tego wydarzenia:
http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/2070192,komiks-katowice-16,id,t.html

Komentarze (119)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Przecież to jest czystej krwi gangsterstwo, albo jakieś super wyrafinowane normalne chamstwo. Jak tak można komuś zajeżdżać drogę i jeszcze go...za przeproszeniem...po mordzie walić jak po worku bokserskim! Facet powinien jak najszybciej uruchomić wtedy alarm w trybie anty napadowym i po wszystkim chwycić za gruszkę CB i podać numery auta tych gadów na 19

kat.ka (gość)

Byłam świadkiem ,jak 6 grudnia na czerwonym babcia sobie przeszła na pasach przy stojącym radiowozie, a policjanci nic nie zrobili :/ Nie chciało im się wyjść z radiowozu w deszcz :/

Marek (gość) (ola)

Odezwała się buraczka koleżanka albo dziewczyna buraka. To proste prymitywne chamy i dlatego powinni im solidną karę przywalić bo tacy jak nie mają bata nad sobą to nie dociera do tępych głów.

Marcin (gość)

Kierowcy BMW mają przemoc we krwi i ich się powinno izolować za samo posiadanie... mnie się wczoraj przytrafiła podobna sytuacja, z tym że niestety nie miałem okularów. https://www.youtube.com/watch?v=nQDkDBtaLFs&feature=youtu.be

Mustang (gość)

mając tak udokumentowane wykroczenie a nawet grożenie powinni gościa dojechać pozbawiając prawka wtedy grzbiet z beemki by może spokorniał.

monia (gość)

http://www.wykop.pl/ramka/1742030/slynne-na-wykopie-bmw-parkuje-w-miejscu-dla-niepelnosprawnych/
Zdecydowanie trzeba lolkom z BuraczanegoMałegoWozu przetłumaczyć pewne sprawy i wysłać na powtórny kursik prawa jazdy

rychu (gość)

hehe, ola, jesteś kierowcą tego BE EM WU? Działasz p edziu jeden pod pseudo ola? hahahha thebil.

cenzura (gość)

Kolesiowi z bmw powinni zabrac prawko na min rok czasu by nabrał rozumu, za takie zachowanie , powinien sie cieszyc ze ne spowodował wypadku i nie musi klepać swojego złomu w jakiejs dziurze.

Benek (gość)

BMW typowe Burasy w dodatku nie patrzą na znaki wymuszenie jakieś 10 punków karnych i zawracanie na podporządkowanej drugie 10 punktów karnych dodatkowo straszenie kierowcy i umyślne wstrzymywanie ruchu . Ja zabrał bym kierowcy prawko.

Mar (gość)

Bardzo dobrze!!! Brawa dla tego kierowcy. Niech teraz taki burak cwaniaczy przy policji jak przy kolesiach. Już mu tak napewno wesolo nie jest. haha co za idiotów trzech w bmw