Na wtorek katowiccy urzędnicy zwołali konfrencję prasową, podczas której planują podsumować siedem miesięcy rewolucji śmieciowej. O co chcielibyście zapytać urzędników? Piszcie w komentarzach!

We wtorek w Urzędzie Miasta w Katowicach wiceprezydent Marcin Krupa podsumuje siedem miesięcy rewolucji śmieciowej w stolicy województwa. Jak się mają zmiany wprowadzone w Katowicach, i w całym kraju, z 1 lipca? Raz lepiej, raz gorzej. Że gorzej widać na załączonych fotografiach - to okolice ulic Leopolda i Konduktorskiej. Zdjęcie wykonano w weekend.

Ale nie tylko dzikie wysypiska nadal pozostają problemem w Katowicach, równie dużym jest brak kontenerów na segregowane odpady. Cały czas otrzymujemy sygnały, że brak zwłaszcza różowych na aluminium oraz brązowych na śmieci biodegradowalne.

Jakie jeszcze zastrzeżenia macie wobec śmieciowej rewolucji w Katowicach? Piszcie w komentarzach!

Urząd miasta

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

autonomia SLASKA (gość)

Wrescie dowiemy sie ile liczy mieszkancow Katowice a ile ucieklo na zachod za chlebem I praca

"TAUZEN" BEZ RUDER!!! (gość)

...co się zmieniło????????????????? CENY!!!!!!!!!!!!!! i nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gks (gość)

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: goo(kropka)gl/RUCDN5 i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).
goo(kropka)gl/RUCDN5

obserwator (gość)

Osiedle TBS Sławka - śmieci sortowane wywożone są za rzadko. Osiedle aż upięknione jest latającymi butelkami i papierem. A osiedle TBS podlega miastu.

Aska (gość)

Tysiąclecie Dolne. Nadal brak pojemników na puszki (niekoniecznie aluminium). Miały być w sierpniu 2012 !!!!

opa (gość)

Bogucice ul. Wróblewskiego 37 - 41. KZGM pobiera wyższą opłatę za wywóz, a wszystko jest po staremu. Pojemników do segregacji brak od lipca 2013 roku. To chyba nazywa się wyłudzanie pieniędzy lokatorów. W prawie wyłudzanie to przestępstwo, a w KZGM nie ?

www (gość)

na podwórku już ponad 3 miesiące leżą rozebrane części telewizorów i naturalna choinka od miesiąca, syf !!!

Wiedżma (gość)

WPISZ NA YOU TUBE GŁODNY POTWÓR A NASTĘPNIE NACIŚNIJ TEN NICK..NIECH TWOJE CIAŁO WEMNIE WEJDZIE I MNIE SPENETRUJE ..BOISZ SIĘ.. .JEST WSZYSTKO BY ZNALEŻĆ PIENIĄDZE lub ZAGŁADE. DROGA DO SZTOLNI BIELAWSKICH . SĄ FILMY MAPY WSKAZÓWKI.... ZOSTAŃ MILIONEREM LUB KOLACJĄ DLA BESTI

Jan (gość)

K-ce ul.Wojewódzka 17 nadal brak pojemników do segregacji smieci. Wstyd, w centrum miasta taka obsuwa!!!