Artykuł sponsorowany

Jeśli lubisz ostre smaki, to ta wiadomość Cię ucieszy. Bo jest taka substancja o bardzo ostrym posmaku, która bardzo mocno wpływa na metabolizm. Do tego piecze w język i sprawia, że jest Ci cieplej. To kapsaicyna – składnik papryczek chili i habanero.

ORYGINALNA KAPSAICYNA 1000mg w kapsułkach sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

Kapsaicyna, by skutecznie odchudzać, potrzebuje być odpowiednio spreparowana i skoncentrowana. Niezwykle ważne są tu procesy produkcyjne. To od nich bowiem zależy, czy kapsaicyna spełni swoją funkcję i w bezpieczny sposób przyspieszy przemianę materii.

Kapsaicyna 1000mg w kapsułkach (więcej na http://zdrowiemarket.pl/34-kapsaicyna) to suplement najwyższej jakości. Została wyprodukowany przez Wish Pharmaceutical lidera na polskim rynku w dziedzinie naturalnych suplementów, stymulujących odchudzanie.

Kapsaicyna - czy to się je?
Owszem. Kapsaicynę można jeść w surowej postaci. Jest składnikiem ostrych papryk. W takiej postaci jest jej jednak zbyt mało, by zmienić znacząco metabolizm. Choć na forach można przeczytać o sporządzaniu skoncentrowanej kapsaicyny, w domowych warunkach nie da się zmierzyć dawki, którą zawiera koncentrat.
Z drugiej strony, czysty ekstrakt jest niebezpieczny dla zdrowia, bo może porazić nerwy. To właśnie kapsaicyna jest stosowana w atomizerach, jako „bezpieczna broń” w celu samoobrony.

Kapsaicyna wygrywa w odchudzaniu
Badania z wykorzystaniem suplementów z kapsaicyną, potwierdziły jej wysoką skuteczność w walce z nadwagą. Badania przeprowadziły naukowe ośrodki badawcze we Francji i w Stanach. Co z nich wyniknęło?
W badaniu porównawczym, okazało się, że kapsaicyna działa efektywniej na utratę tłuszczu brzusznego niż inne naturalne suplementy, stosowane na odchudzanie. Takie wyniki uzyskano w próbnej grupie zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

ORYGINALNA KAPSAICYNA 1000mg w kapsułkach sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

Kapsaicyna w walce z bólem
Kapsaicyna ma jeszcze jedną właściwość, zresztą od lat stosowaną w medycynie ludowej. Jest silnym środkiem przeciwbólowym i odkażającym.

I w tej kwestii została wzięta pod lupę badaczy. Wyniki dowiodły, że kapsaicyna świetnie sobie radzi z bólami reumatoidalnymi, zapaleniami stawów, jak również z ranami po zabiegach chirurgicznych. Przeciwbólowa kapsaicyna jest składnikiem maści.

Kapsaicyna przeciwko chorobom
Przeprowadzono kilka badań, dotyczących antynowotworowych właściwości kapsaicyny. Wstępne badania wskazują na skuteczność kapsaicyny w zwalczaniu komórek rakowych. Badacze wskazują na konieczność dalszych badań, gdyż są również naukowe doniesienia na temat drażnienia żołądka przez kapsaicynę, spożywaną w dużej ilości.

Udowodniono na pewno, że kapsaicyna ma właściwości chroniące przed wirusami i bakteriami. Pikantny smak odkaża spożywane potrawy i może chronić między innymi przed salmonellą.

Kapsaicyna podnosi i obniża ciśnienie
Palący aromat, który ma kapsaicyna powoduje, że organizm w zetknięciu z tymi substancjami, wytwarza ciepło. Dzieje się tak, ponieważ kapsaicyna działa na organizm mobilizująco. W ten sposób kapsaicyna podnosi ciśnienie, ale nie dosłownie! Po prostu działa niczym stres i zwiększa produkcję hormonów stresu. Powoduje wydzielanie adrenaliny i noradrenaliny w nadnerczach. Taka mobilizacja powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Udowodniono naukowo, że kapsaicyna w rzeczywistości obniża ciśnienie krwi. Powoduje zwiększenie objętości naczyń krwionośnych i w ten sposób redukuje ciśnienie krwi.

Odchudzanie z kapsaicyną
Kapsaicyna, jak pokazują badania, jest skuteczniejszym suplementem odchudzającym, niż inne naturalne substancje, popularne w walce z nadwagą. By jednak była bezpieczna, musi spełniać rygorystyczne normy. Bezpieczną formą korzystania z dobrodziejstw kapsaicyny jest zastosowanie pewnego suplementu z odpowiednimi licencjami.

Kapsaicyna 1000mg, dostępna w www.zdrowiemarket.pl pozytywnie wpłynie na metabolizm i zdrowie. Skutecznie odchudza i wspaniale rozgrzewa w chłodniejsze dni. Kapsaicyna 1000mg to produkt Wish Pharmaceutical, lidera na polskim rynku w dziedzinie naturalnych suplementów na odchudzanie (więcej o produkcie na http://zdrowiemarket.pl/34-kapsaicyna) .
Więcej na temat: