Ile naprawdę zarabiają kasjerzy w Biedronce i Lidlu? Zobacz zarobki "bez ściemy"

Redakcja

Zarobki w Biedronce i Lidlu. Zdecydowana większość kasjerów wykonuje swoje obowiązki na podstawie umowy o pracę - 85 proc. ankietowanych. Więcej niż co trzeci z nich (36 proc.) deklaruje, że co miesiąc otrzymuje premie za osiągane wyniki - tak mówi raport "Kasjer na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania" serwisu zarobki.pracuj.pl. Ile naprawdę zarabiają w Biedronce i Lidlu? Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: MiauCzat: Wiktoria Gąsiewska o miłości do Adama! Kiedy ślub?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.02.2019, 21:28

W Biedronce się zarobi koło 2 tysięcy więcej nie POlszo chołoto

20.02.2019, 17:41

Popieram posty "Ja" i " Kres" : galerie i teksty są głupie .

20.02.2019, 08:47

Jako była kasjerka biedronki powiem wam ile zarabialam, do roku pracy 1890 zł, po roku było to 1970 to była moja najwyższa wypłata jaka otrzymałam w ubiegłym roku, to była kwota na rękę razem z premia za obecność więc te kwoty w tych wszystkich artykułach są z dupy wzięte.

20.02.2019, 08:03

PanCzepialski masz rację co do tych bardzo potrzebnych pracusi z SM

co do: - zgłosiłeś już to na Policji?
to w Zabrzu jest układ przestępczy milicji z sadem, nawet w tv w magazynie Anity Gargas ostatnio o tym było, dlatego tak dobrze mają się przestępcy w mieście

20.02.2019, 06:44

Jedna z Bytomskich korporacji Taxi obiecuje zarobki na poziomie 5000-8000 na rękę. Szukają niewolników, którzy żeby tyle zarobić musza jeździć minimum po 16-18 godzin dziennie żeby wyjść chociaż trochę ma plus po opłaceniu zus i characzu na rzecz korporacji. Nie dajcie sie zwieźć temu ogłoszeniu.

19.02.2019, 21:13

Te Wasze galerie są tak głupie jak ten artykuł. Z tej głupiej galerii nie wynika ile zarabiają na kasie, a miałem się dowiedzieć klikając w tę bzdurę "galerię".

19.02.2019, 19:15

Kolejna durna galeria, kolejny durny artykuł z którego nie nie wynika i nie wiadomo ile ta kasjerka w Biedronce zarabia . Na dodatek nie można zgłosić prosto jakiegoś spamu czy wulgarnego postu do usunięcia tylko pisać jakieś maile itp . Kiedyś klikało się na ikonę i moder usuwał .tak jest do tej pory np na Interii . Puknijcie się redakcjo .

19.02.2019, 16:57

Za "pracę" w straży miejskiej 2100 zł netto to zbyt wygórowane wynagrodzenie. Nawet 500 zł wydane na etat każdego z was to pieniądze wyrzucone w błoto. Mnie za spacerki i pogaduszki nikt jakoś nie płaci i żyję.

19.02.2019, 16:54

Do trola piszącego w kółko o "MOPR w Zabrzu" - zgłosiłeś już to na Policji?

19.02.2019, 13:46

straż miejska to jest potrzebna jak wrzód na rzyci

19.02.2019, 12:57

kasjerka w Biedro podstawa netto 2000 premia za obecność 300 netto ewentualnie za wyrobienie budżetu premia netto kilkaset złotych

19.02.2019, 12:39

ile zarabiają cyganie?

19.02.2019, 12:13

PIEKARZE zatrudnieni przez MOPR w Zabrzu jako OPIEKUNOWIE DZIECI...zarabiają 3000 zł

21.01.2019, 20:43

Yt

14.01.2019, 21:17

Popieram komentującą wcześniej Maję - zapytajcie o zarobki w Bibliotekach...

14.01.2019, 20:12

zapraszam do straży miejskiej 2100 zł netto po pięciu latach i same ujjeee na plecach

14.01.2019, 20:04

Jak można żyć w dzisiejszych czasach nie zarabiając min. 65 tyś. na miesiąc pracując w NBP?

13.01.2019, 15:48

JAK MOŻNA ŻYĆ W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE ZARABIAJĄC MINIMUM 5 TYSI NA MIESIĄ C

13.01.2019, 11:23

chuj was POlszo hołoto obchodzi ile ja zarabiam

13.01.2019, 11:10

Ciężka praca, ale bardziej opłacalna i godna niż praca w Instytucjach podległych Urzędowi w Dąbrowie Górniczej jak PKZ czy Biblioteka, tam gdzie pracują głównie z ludźmi. Praca instruktorów Świetlic czy Pracowników Biblioteki zwłaszcza tych pracujących do godz. 19 , czy 20. To Głównie Kobiety i też pracują w Soboty i też mają dzieci albo rodziny albo i nie, bo nie miały czasu ani za co ich założyć, może napiszcie ile one zarabiają i czy to jest godne, może się ktoś zainteresuje jakie zarobki to ciekawe. W Biedronce liczy się staż, tu nie ma znaczenia czy pracujesz 2 lata, 3, czy 30, najwyżej wliczą Ci staż w podstawę i na podwyżkę minimalnej się nie załapiesz, a często są to kobiety po studiach kierunkowych.

13.01.2019, 08:00

ela Za przepracowane soboty i niedziele mają dni wolne w tygodniu. Przestańcie już z nich robić takich męczenników. Przepracuje cztery wolne dni i jak pomyśli to ma tydzień wolnego.

13.01.2019, 00:33

to sa prawie same kobiety świątek, piatek, czy niedziela chyba cos za cos .inni maja od piatku wolne a oni tez maja rodziny i musza isc i tez niema lekko ja tam im nie zazdroszcze tylko podziwiam badzmy bardziej tolerancyjni