Iga Odrzywołek to tenisistka Górnika Bytom, uczyła się grać w Katowicach, trenowała też w Chorzowskim Towarzystwie Tenisowym. Choć zdobywa medale mistrzostw Polski, została zauważona głównie dzięki swojej urodzie. Czy to najpiękniejsza polska tenisistka? A może i jedna z najpiękniejszych na świecie?

Iga Odrzywołek najpiękniejszą polską tenisistką? Poznajcie utalentowaną katowiczankę [ZDJĘCIA]

Gdy wpisuje się w internetową przeglądarkę imię i nazwisko Iga Odrzywołek, jako pierwszy wyskakuje tytuł „Najseksowniejsza polska tenisistka”. 21-letnia katowiczanka tylko się uśmiecha, słysząc takie określenie.

– Moja babcia czyta Wirtualną Polskę, ponoć byłam tam na głównej stronie. Zadzwoniła i mi o tym powiedziała. Zajrzałam i zobaczyłam moje zdjęcia z Facebooka i Instagrama. Bardzo się zdziwiłam, następnie pośmiałam. Gdy się już z tym przespałam, następnego dnia doszłam do wniosku, że to miłe, bo mało kto pisze o tenisistkach, że są ładne, seksowne. Każda kobieta by się z tego ucieszyła. Jedynie czego mogłabym się uczepić, to że za mało napisali o moich sukcesach na korcie, chociażby, że grałam w Drużynowych Mistrzostwach Europy. Potem podłączył się Fakt, magazyn Shape. Nie ciągnęłam tego, bo nie chcę na tym opierać swej kariery. Mogłam przecież złapać byka za rogi i wykorzystać swoje pięć minut. Miałam nawet zaproszenie do studia jakiejś internetowej telewizji, ale nie skorzystałam. Nie chcę być celebrytką, modeleczką albo ring girl (dziewczyna pokazująca w skąpym stroju numer rundy w walkach bokserskich i MMA – red.), choć miałam taką propozycję – mówi Iga.

Cztery medale w tym rokuNie da się ukryć, że tenisistka Górnika Bytom jest bardzo ładną kobietą. Jest też trenerką tenisa w katowickim ośrodku Ba-żantowo Sport, prowadzi również zajęcia na kortach na Muchowcu, studiuje fizjoterapię na GWSH (III rok). Zdobyła 22 medale mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. W tym roku wywalczyła wicemistrzostwo w debla w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Bytomiu, brąz w debla w MP w Gliwicach oraz dwa wicemistrzostwa (debel i mikst) w MP do lat 21 w Poznaniu.

– Owszem, może nie są to sukcesy międzynarodowe, ale dzięki tym tytułom mogę się zaliczać do grona lepszych tenisistek w Polsce. Tenis staje się coraz bardziej popularny, mistrzostwa Polski były oblegane, nie było wolnych losów, więc niełatwo się w nich rywalizowało – podkreśla.

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  x (gość)

  Sztuczna. Nie ma urody, małe sukcesy w sporcie. Biedna dziewczyna. Będzie musiała w swoim życiu jednak popracować.

  agula (gość)

  hahahaha najseksowniejsza na świecie hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  Jozek (gość)

  Dajcie już spokój z lansowaniem jakiejś bliżej nie znanej laski. Osiągnięcia w sporcie mizerne. Poza granicami polski nie ma szans.

  Nie gość (gość)

  Patrząc na wypowiedź tej Pani, też mnie ogarnia śmiech. Pusta dziewczyneczka, która nie umie nawet mówić gramatycznie