„Classica” to specjalna kolekcja ubrań przygotowana przez GKS Katowice dla kibiców. Klub postanowił zaoferować Wam nie tylko tradycyjne gadżety kibicowskie, ale i zestaw odzieży do codziennego noszenia. ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO

GKS Katowice: Modelki i piłkarze reklamują kolekcję ubrań [ZDJĘCIA]

W ofercie znalazły się produkty dla pań i panów: bluzy, polówki i t-shirty. Wszystkie zostały zaprojektowane przez nas i nawiązują oczywiście do barw GieKSy. Wszystkie ubrania są szyte w Polsce.

Gdzie możecie kupić ubrania z klubowej kolekcji? Zapraszamy do sklepu „Strefa GieKSy”, który mieści się na I piętrze (p. 145) stadionu przy ul. Bukowej w Katowicach. Możecie go odwiedzać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 18:00. Zachęcamy też do zakupów na specjalnej stronie internetowej classica.strefagieksy.pl. Co ważne, jeszcze w tym roku kolekcja zostanie poszerzona o nowe ubrania, przeznaczone głownie dla pań oraz dla dzieci.

W kampanię reklamową kolekcji „Classica” włączyli się niedawno piłkarze GKS-u: Grzegorz Goncerz, Oliver Praznovsky i Rafał Pietrzak. W czasie specjalnej sesji zdjęciowej, która odbyła się w katowickiej Strefie Kultury, towarzyszyły im też profesjonalne modelki. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz klipu promującego kolekcję.


Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ariom (gość)

  Wszyscy fani piłki nożnej powinni poznać Dawida Krzyżowskiego, polskiego Football Freestylera. Ten chłopak robi triki z piłką jakich jeszcze nie widzieliście facebook.com/dawid.krzyzowski.football.freestyler

  pfuj (gość)

  GKS stworzył i kierował gość z Sosnowca a teraz reklamuje szmaty kopacz z Sosnowca. Kibice nazywają się PIEROŃSKIMI HANYSAMI - co za klub!!!

  tomaszek82 (gość) (Katowiczanin)

  Eleganckie? To jest zwykła bluza jaka gimole beda nosić do szkoły. Eleganckie. Chyba ktos tu nigdzie nigdy nie byl, swiata nie widzial, a "eleganckie" to najwyzej widzial panie w pornolach.

  tomaszek82 (gość)

  Gdzie w buciorach na ławce? Piłkarska hołota. A kolekcja... no dramat, drsy, zwykłe dresy. Chopcy wygladają przeciętnie, bo to przeciętni pilkarze i przeciętna druzyna, przeciętny klub. Osiedlowy klub hahha. smiech na sali

  mieszkaniec (gość)

  A pieniążki na to przedsięwzięcie zapewne z NASZYCH kieszeni, prawda? Może Szanowny Prezydent Krupa zamówi trochę ubrań z kolekcji do magistratu - to świetny pomysł na przepchnięcie kolejnej dotacji dla tej "wizytówki Katowic".

  Jan (gość)

  Za gre sie brac barany,a nie za łazenie po wybiegach.Kopnąc pilki prostu nie umiecie,a pozowac sie wam zachcialo.