Galeria Katowicka: Praca. Przeglądasz oferty pracy w Katowicach? Szukasz czegoś w centrum miasta? Chcesz mieć łatwy dojazd do pracy w Katowicach? Sprawdź oferty z Galerii Katowickiej.

Otwarcie Galerii Katowickiej planowane jest jesienią 2013 roku. Część sklepów i lokali usługowych prowadzi już rekrutację. Jakie oferty pracy ma Galeria Katowicka? Sprawdziliśmy. Oto przykładowe oferty pracy.

Galeria Katowicka: Praca. Oferta Peek & Cloppenburg


Firma proponuje stanowisko pracownika działu kas na cały etat lub częściowo.

Kandydat powinien móc pochwalić się wykształceniem handlowym lub wykształceniem w zawodzie, który jest nastawiony na świadczenie usług. Wskazane jest również doświadczenie na podobnym stanowisku.

Poza tym dodatkowo punktowana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Galeria Katowicka: Praca. Oferta Burger King


Restauracja zatrudni pracowników energicznych, z poczuciem humoru i ważną książeczką sanepidu.

Firma obiecuje elastyczność przy układaniu grafików, premie zależne od wyników, posiłki w czasie pracy i zniżki pracownicze oraz mozliwość rozwoju.

Galeria Katowicka: Praca. Oferta Denique


Firma poszukuje managera salonu urody. Od kandydata wymagane jest przede wszystkim 5 lat doświadczenia na kierowniczym stanowisku.

Jest to praca na pełen etat.

Galeria Katowicka: Otwarcie. Ok. 250 punktów handlowych i usługowych

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marta (gość) (Karolina)

mam to samo, w dodatku podczas rozmowy oferowana zupełnie inna stawka , niż na umowie która przyszła (w dodatku dopiero po kilku przepracowanych przeze mnie dniach)

Karolina (gość)

Pracuję tam. Umowa zlecenie na fałszywą stawkę,żeby płacić mniejszy ZUS. Na rękę 7 złotych i prawdopodobnie w styczniu likwidacja,bo tak słabo interes idzie. Nie polecam.

Monika (gość) (lew)

szczególnie polecam pracę w FEEL THE CHILL u pani Kurzak.. śmieciówki i jeszcze część na czarno cha cha cha i tak postępuje wielka śpiewaczka.

Katowiczanin (gość)

Pan Uszok niech sobie tam małżonke usadzi na kasie - atrakcja jak h...j, nie będę wypowiadał się tez w temacie umieszczenia tej galerii w centrum miasta - Uszok zapier...dolił cała 3go Maja - syf

aga (gość)

tak napewno będzie i umowa i zarobek przecież w stolicy województwa Tak DOBRZE się zarabia tylko ciekawe czemu tylu ludzi wyjeżdża i stale nowi się na to decydują ?????

Katowiczak (gość) (lew)

1600 brutto taka jest minimalna i standardowa płaca w tym kraju na pełnym etacie nie rzadko z bonusowymi nadgodzinami bezpłatnymi.