18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Futsal. Red Devils Chojnice przegrały z Rekordem Bialsko-Biała 2:6 (ZDJĘCIA, FILM)

Wojciech Piepiorka
Wciąż bez zwycięstwa pozostają futsalowcy Red Devils Chojnice. W swoim pierwszym meczu w tym sezonie Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu przegrali 4:5 z Clearexem Chorzów, następnie zremisowali 2:2 z Akademią FC Pniewy więc logika wskazywałaby, że w niedzielnym meczu z Rekordem Bielsko-Biała w końcu wygrają. Nic bardziej mylnego. Podopieczni Tomasza Aftańskiego ulegli rywalom 2:6.

Rozmiary porażki mogą być nieco mylące, bo do 35 minuty wynik meczu pozostawał sprawą otwartą. Pięć minut przed końcem spotkania było 2:3 i gospodarze byli w natarciu. Kilka niewykorzystanych sytuacji zemściło się jednak i goście dobili „Czerwone Diabły", strzelając w końcówce trzy bramki.

Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 2:6 (1:2)

Bramki: Artur Chrzonowski (20), Tomasz Broner (27) - Tomasz Dura (10, 35), Paweł Machura (23), Wojciech Łysoń (36), Radek Polasek (39).

Red Devils: Jacek Burglin (Daniel Kępa) - Marek Widzicki, Olegs Matvejevs, Jakub Mączkowski, Mariusz Kaźmierczak - Łukasz Sobański, Tomasz Broner, Adam Żołądź, Artur Chrzonowski - Mateusz Szynwelski, (Jakub Skiba). Trener Tomasz Aftański, asystent Marek Szank, kierownik Łukasz Prill.

4. kolejka:
Gwiazda Ruda Śląska - Kupczyk Kraków 5:4; Wisła Krakbet Kraków - TPH Polkowice 4:3; GKS Tychy - Pogoń '04 Szczecin 6:3; Clearex Chorzów - Boruta Auto-Mark Zgierz 5:3; Akademia FC Pniewy - FC Jango Katowice 6:1; Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 2:6.

1. Boruta AM Zgierz 4 9 18-6

2. Wisła Krakbet Kraków 3 9 15-8

3. Clearex Chorzów 4 9 20-15

4. Rekord Bielsko-Biała 4 9 19-14

5. Akademia FC Pniewy 4 7 17-9

6. Pogoń '04 Szczecin 4 7 12-12

7. GKS Tychy 4 6 16-19

8. FC Jango Katowice 4 4 10-15